Який фільм подивитися, щоб поплакати?

Деякі люди люблять дивитися фільми, які несуть емоційне навантаження. У цій статті ми розповімо, який фільм подивитися, щоб поплакати.

 • Хатіко — найвірніший друг (2009). Фільм Лассе Халльстрема. Цей фільм заснований на реальній історії собаки породи акіта-іну — Хатіко. Кожен день, в один і той же час, цілих дев’ять років Хатіко зустрічає свого господаря з роботи. Але одного разу він не повернувся ..
 • Поспішай кохати (2002). Історія про кохання Лендона Картера, самого крутого хлопця в школі, і Джеммі Салліван, непоказною дочки священика, до якої все в школі ставляться з зневагою. Якось раз Лендон завинив і його змусили зіграти роль у п’єсі. Для цього йому потрібна була допомога Джеммі. Вона погодилася допомогти, за однієї умови — Лендон не закохається в неї. Але виконати умову виявилося не так просто … Лендон визнається Джеммі, що закохався в неї, і тут виявляється, що вона хвора на лейкемію .. . Для тих, хто не знає, який фільм подивитися, щоб поплакати — найкращий варіант!
 • Закохайся в мене, якщо насмілишся (2003). Це французька драма про любов з дитинства і своєрідною грі «слабо — не слабо», яка згодом руйнує життя двох молодих людей і їх щастя.
 • Остання пісня (2010). За сюжетом фільму Вероніку Міллер з братом відправляють до батька, батьки в розлученні і дівчина не хоче їхати до нього. Вона відмовляється розмовляти з батьком і ходити в школу. Але потім виявляється, що він хворий на рак.
 • Плакати можна і від радості

  Деякі фільми змушують нас плакати від радості. Ось деякі з них:

 • Вічне сяйво чистого розуму (2004). Історія про двох закоханих з оригінальним сюжетом. Не витерпівши один одного, вони вирішили стерти з пам’яті спогади, звернувшись в компанію по стирання з пам’яті неприємних людей. Але через якийсь час вони зустрілися знову …
 • Август Раш (2007). Фільм про хлопчика-сироту, який мріє знайти своїх батьків.
 • P.S. Я люблю тебе (2007). Прекрасний фільм, знятий за однойменним романом. Сумний, але в той же час з хорошим кінцем. Історія про кохання і життя.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.