Який фільм подивитися комедія?

За останні 30 років на екрани вийшло безліч комедійних стрічок, як російських, так і закордонних. Вибираючи, який фільм подивитися комедія, потрібно визначитися з його жанром: комедії бувають сімейними, вульгарними, еротичними, романтичними, молодіжними, кримінальними і ін

Комедії виробництва різних країн Америка

Приміром, кращими американськими сімейними комедіями, безумовно, вважаються «Брюс всемогутній», «Один вдома», «Тупий і ще тупіший», «Меверік», «Краще не буває», «День бабака». Сюди ж можна віднести «Канікули», «Мисливці за привидами», «Переможці шоу», «Наполеон Динаміт», «Суперперці», «Солдати невдачі», «Встигнути» і ряд інших.

Гонконг

Таким чином, вибір, який фільм можна подивитися комедію, не обмежений тільки Голлівудом. Приміром, з фільмів гонконзького режисера Стівена Чоу особливої уваги заслуговують «Забійний футбол» і «Розборки в стилі кунг-фу» — дві чудових стрічки про те, як можна застосувати східні бойові мистецтва в повсякденному житті. Стиль і жанр робіт Чоу дуже відрізняються від манери Джекі Чана — в останнього фільми, хоч і мають комедійні елементи, все ж є бойовиками.

Англія

Англійська кінематограф представляють Нік Фрост, Саймон Пегг і Едгар Райт — трійця, яка зняла фільми «Зомбі на ім’я Шон» і «Типу круті лягаві». Якщо перша робота сподобається далеко не всім, то другу, безумовно, потрібно подивитися — відмінна пародія на гучні поліцейські бойовики.

Рідкісні знахідки

Є непоганий фільм сербського режисера Еміра Кустуріци «Чорна кішка, білий кіт», в якому розповідається про життя сербських циган. Не менш цікава ботсванская кінострічка «Здається, боги зійшли з розуму», головний герой якої — бушмен, що живе в південноафриканській пустелі. У пошуках краю світла він стикається не тільки з білими людьми, а й плодами незнайомій йому нашої цивілізації.

Яку комедію подивитися Пародії

Говорячи про пародіях на бойовики або фільми про поліцію, потрібно згадати про голлівудські «Голий пістолет», «Поліцейський з Беверлі Хіллз» і «Остін Пауерс: Міжнародний людина-загадка».

Молодіжні вульгарні комедії

Існують комедії, які потрібно переглядати без дітей. Вони відмінно підійдуть для того, щоб провести з дружною компанією і пляшкою пива перед телевізором. Зокрема, це «Стара гарт», «Клерки», «Сусідка» та мультиплікаційна полнометражка «Південний парк: довший і необрізаний». Вибір, який фільм варто подивитися комедія може впасти і на молодіжні кінострічки. Наприклад, для молоді підійдуть «Сорокарічний незайманий», «Все без розуму від Мері», «Безглуздий», «Американський пиріг», «Мальчишник у Вегасі».

Романтичні смішні фільми

Романтичні комедії, в основному, представлені кінострічками з Франції та інших країн Європи. Це «Любов та інші катастрофи», «В пошуках кішки», «Амелі», «Французький поцілунок». З російських романтичних комедій виділяються «Кохання у великому місті» і «Вагітний», з американських — «З 13 в 30», «Як вийти заміж за 3 дні», «Як позбутися хлопця за 10 днів», «Між небом і землею »,« 50 перших поцілунків »,« Листи до Джульєтти »та ін

Культові

З радянських комедій, що вийшли в прокат після 1980 року, примітні культові «Кін-Дза-Дза» і «Спортлото-82», а також «За сірниками», «Як стати зіркою» і «Подорож буде приємним». Російські фільми 90-х — «Особливості національного полювання», «Особливості національної риболовлі», «Ширлі-мирлі», «Бідна Саша», «Сирота казанська», 2000-х — «Старі шкапи», «ДМБ», «Неваляшка» та ін

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.