Який фен краще?

Прагнення завжди добре виглядати притаманне кожній дівчині — тоді й відчуваєш себе комфортно і впевненості в собі більше. І якщо уявлення про те, що означає «добре виглядати» в кожної дівчини своє, то в одному вони будуть солідарні: гарні здорові, а головне доглянуте волосся — запорука успіху. І чого тільки для цього ми не робимо: всілякі засоби і маски, як підготовчий етап, і різні зачіски та укладки — для завершення образу.

І якщо з масками і засобами все зрозуміло (кожна дівчина вибирає препарати, які підходять за складом), то от від вибору інструментів для укладки волосся очі просто розбігаються: бігуді, щипці, коклюшки, плойки, прасування для гофрування — всього не перелічити. І, тим не менш, часто, головним способом укладання волосся є фен. Але й при його покупці можуть виникнути питання: який фен краще і який фен краще купити, а не просто потримати в руках.

1. Головний критерій при покупці фена — його функціональність:

— якщо вам потрібен фен, щоб просто висушити волосся, тоді краще купити фен — концентратор;

-поекспериментувати з волоссям: зробити великі хвилі, грайливі кучерики або просто додати об’єм, допоможе стайлер — фен з різними щітками — насадками. Який фен-щітка краще — відповісти складно, тому що він не має принципових відмінностей від звичайного фена. Вибирається він за тими ж критеріями, як і звичайний фен. Єдине, важливо врахувати, що фен з обертовою щіткою призначений тільки для короткого волосся, довгі він зв’язує і ламає;

— для тих, у кого зроблена хімічна завивка або у кого просто кучеряве волосся, підійде фен — дифузор. Дифузор — це спеціальна насадка у вигляді напівкруглої чаші, в яку вставлені порожнисті трубочки.

2. Важливу роль при виборі фена грає його зовнішній вигляд.

— на сьогоднішній день в магазинах представлено дві форми фена: «пістолет» і «циліндр». Який моделі віддати перевагу — вирішувати вам. Головне, щоб вам було зручно тримати його в руках. До речі, дуже часто дівчата вибирають моделі легше, але за порадами експертів, краще купити фен для волосся, який як раз важче за вагою (двигун фена обмотаний металевою оболонкою і, відповідно, чим товще буде ця оболонка, тим довше вам прослужить фен);

— для зручності роботи краще, якщо кнопки перемикання температурних режимів і швидкостей розташовуються збоку: тоді, не змінюючи положення руки, під час сушіння / укладання можна швидко перемикати режими;

— також зверніть увагу на дріт — його довжина повинні бути достатньою для обертань і віртуозних рухів над головою, і в той же час він не повинен закручуватися.

3. Потужність. Для того, щоб зробити зачіску або просто висушити волосся, досить вибрати фен з потужністю 1200 — 1600 Вт Звичайно, дуже якісними є професійні фени, які мають потужність понад 2100 Вт, але з таким феном повинен працювати майстер, який робить укладання за кілька хвилин (інакше волосся просто висохнуть, перш, ніж ви встигнете привести їх в порядок). Також зустрічаються фени з потужністю менше 1200 Вт — Зазвичай вони купуються як «дорожній варіант» і призначені тільки для сушки волосся;

4.Режім роботи. Кожен фен повинен мати не менше трьох температурних режимів і режим подачі холодного повітря «cool» — він призначений для закріплення укладання.

Крім того, на деяких фенах є режим іонізації повітря, завдяки якій лусочки волосся розгладжуються, знижується рівень статистичного електрики і волосся набуває блиску.

5. Ще одне питання, яке хвилює нас в магазині — який фен краще вибрати по марці. На сьогоднішній день зарекомендували себе такі виробники, як «PHILIPS», «BRAUN», «BOSCH» і «SIEMENS». А на запитання «який краще професійний фен» перукарі-стилісти частенько відповідають «PARLUX». Вони високо цінують його за функціональність і зручність.

І все ж, навіть якщо у вас суперсучасний фен зі всілякими режимами і насадками, пам’ятайте, регулярне використання фена з часом робить волосся млявими і ламкими. Якщо ж ви не можете повністю відмовитися від сушки волосся феном, не забувайте тоді про спеціальних косметичних засобах для волосся — вони захищають волосся від шкідливого впливу високих температур, а також надають їм силу і блиск.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.