Який дезодорант краще?

Сьогодні, в якій магазин не зайди, можна побачити, що полиці ломляться від великої кількості товарів. І такий товар, як дезодорант — не виняток. Давайте спробуємо розібратися, який дезодорант краще. Адже різняться вони не лише виробником, а й типом, пристроєм. Після прочитання статті Ви напевно визначитеся, який дезодорант краще від поту: спрей, кульковий, стік або який-небудь інший. Але, про все по порядку.

Види дезодорантів

 • Антиперспіранти. Такі дезодоранти практично не знищують мікробів (які, до речі, і є причиною неприємного запаху). Антиперспіранти закривають протоки залоз, які знаходяться в шкірі і, тим самим, зменшують сам процес потовиділення. Такі дезодоранти не допоможуть Вам при заняттях в тренажерних залах, бігу і так далі. Тобто тоді, коли потовиділення досить високе. А при звичайній прогулянці по парку, наприклад, антиперспіранти будуть до речі. Застосовуються вони зазвичай вранці, відразу ж після душа.
 • Спреї. Вони досить швидко закінчуються, тому купувати їх не так вигідно, як інші типи дезодорантів. Тим не менш, вони дарують Вам свіжість і здатні досить надійно захистити від підвищеного потовиділення. Спреї часто не підходять людям з чутливою шкірою. Це головний їхній недолік.
 • Сипучі дезодоранти. Це можуть бути спеціальні дезодоранти сипучого типу або звичайний тальк. Такі дезодоранти не підходять для дуже сухої шкіри. Якщо в складі тальку є будь-якого роду бактерицидні добавки, то його можна вважати одночасно антиперспірантом і дезодорантом. Наносяться сипучі дезодоранти після душа, на суху шкіру.
 • Стіки. Ці дезодоранти дуже зручно брати з собою під час поїздок. Випускаються вони у формі олівця, дуже компактні, не розіллються і не розіб’ються. Якщо використовувати їх постійно, то це може зробити Вашу шкіру сухою. Роздратування такі дезодоранти практично не здатні викликати. Самі по собі можуть бути, як гелевими, так і твердими.
 • Навряд чи можна точно визначити, який дезодорант найкращий. Однак, існує кілька важливих рекомендацій:

 • Якщо вибираєте між гелевим дезодорантом (кульку) і твердим — віддайте перевагу твердому дезодоранту. Ймовірність того, що залишаться розводи на одязі, буде менше.
 • Зверніть увагу на склад. В ньому має бути присутнім хоч щось з цього списку: гліцерілмонолаурат, триклозан, терпефарнезол, хлоргексидин.
 • З’явилися дезодоранти, які слід наносити лише один раз на тиждень. Такі дезодоранти потрібно наносити на ніч. Має пройти час, щоб вони почали діяти.
 • Якщо у Вас є будь-яка схильність до алергії — вибирайте дезодорант з максимально нейтральним запахом.
 • Не рекомендується використовувати дезодорант частіше одного разу на день.
 • Сподіваємося, що тепер, зайшовши в магазин, Ви зможете зробити свій вибір.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.