Який бізнес зараз актуальний?

Наша країна ніяк не оговтається після шокових економічних явищ кінця минулого століття — розвал наддержави, перехід до ринкової економіки, збідніння населення і загальна розруха. Ряд особливо успішних підприємців в дев’яності зуміли не тільки зберегти капітали, але й швидко розвинути свій бізнес завдяки спочатку правильно обраному напрямку діяльності. Точно так само сьогодні, в умовах тривалої економічної кризи, можна вибрати свою бізнес-нішу — тут важливо відразу визначити свою сферу діяльності, яка буде затребувана, і принесе бажані плоди. Для усвідомленого вибору слід детально вивчити питання про те, який бізнес зараз актуальне.

Для початку уточнимо зміст цього поняття. Актуальний, згідно з визначенням,-дієвий, сучасний, має відношення до безпосередніх інтересам особистості. На підставі цього можемо прийти до висновку, що з еволюційної точки зору до «актуальним» відносяться два види підприємницької діяльності — товари та послуги постійного попиту (продукти харчування, одяг, предмети першої необхідності) та інноваційні, модні товари та послуги (нові технології, розваги і т.п.). Орієнтуючись на обидва види діяльності, спробуємо з’ясувати, який бізнес зараз актуальне і був затребуваний в останні роки.

Отже, завжди актуальною залишається сфера виробництва товарів першої необхідності, продуктів харчування та легкої промисловості, а також роздрібна торгівля ними. Зрозуміло, конкуренція в цьому сегменті досить активна, але, зарекомендувавши себе серед постачальників і клієнтів і міцно ставши на ноги в даній сфері, ви завжди зможете розраховувати на стабільні прибутки.

З активним розвитком торгівлі, міжрегіонального та міжнародного співробітництва тісно пов’язаний транспортний сегмент. Пасажиро-та вантажоперевезення затребувані, і ця потреба останнім часом збільшується — щорічно обсяг вантажоперевезень різними видами транспорту зростає на кілька відсотків. Відкриття бізнесу в цій сфері передбачає серйозні вкладення на початковому етапі, які, однак, досить швидко окупаються.

Одним з нині популярних типів транспортних перевезень є послуги кур’єрської доставки — зазвичай це швидкісна пересилання невеликих вантажів (документів, бандеролей і т.п.), потреба в якій часто відчувають численні фірми, офіси та установи.

Безпосередньо з транспортним бізнесом пов’язані також автопослуги — СТО, шиномонтажні станції, майстерні. З ростом добробуту окремих верств населення, показником якого нерідко є придбання нових автомобілів, росте і потреба в ремонті і заміні їх комплектуючих, тому, незважаючи на конкуренцію, в цій сфері можна домогтися успіху. Крім традиційних ремонтних, все більшим попитом користуються послуги тюнінгованія, які кожній майстерні варто включити до переліку виконуваних робіт. Цікавим варіантом бізнесу в цій сфері буде також мобільний шиномонтаж — виїзд майстрів на місце «проколу» за викликом (особливо актуально для жінок-водіїв).

Один з відносно нових сегментів ринку послуг — надання послуг підприємствам і організаціям (клінінгові послуги, доставка, комп’ютерна підтримка і т.п.). Число фірм і підприємств неухильно зростає, тому подібного роду послуги будуть затребувані, особливо в найближчі роки.

Крім перерахованого вище, актуальними залишаються сфера розваг (клуби, заклади, парки відпочинку, ломбарди і кредитування, фітнес-послуги та спортзали, послуги прокату і фотопослуги.

В цілому, короткий моніторинг дозволяє відповісти на питання, який бізнес зараз актуальне, залишаючи право вибору за вами — актуально те, що близько, знайоме і цікаво.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.