Який бензин краще 92 або 95?

Кожен автолюбитель знає, що його автомобіль, насамперед, потребує хорошого паливі. Як визначити, яке паливо підійде саме вашому авто? У чому різниця між 92 бензином і 95? Сьогодні, спробуємо відповісти на ці питання. Отже:

Який бензин краще? 92 або 95?

Давайте звернемося до того, про що говорять самі автолюбителі на різних форумах.

Деякі водії говорять про те, що немає ніякої різниці між 92 і 95 бензином. Двигун буде працювати однаково. Однак, з достовірних джерел відомо, що 92 бензин більше забруднює систему двигуна, а в особливості свічки запалювання.

Незважаючи на це, більшість російських автолюбителів радять заливати 92 бензин. З чим це пов’язано? Справа в тому, що на багатьох російських нафтопереробних заводах немає технологій і устаткування, які здатні створювати якісний бензин 95-А. Тому для створення 95 бензину використовують спеціалізовані присадки, які містяться у великій кількості у складі бензину. Чим більше присадок і чим менше чистого бензину, тим гірше вплив отримує двигун і всі системи автомашини. Добре вироблений, чистий 92 бензин, набагато краще підійде для машини. Є деякі заводи в Росії, які випускають якісний бензин аж до 98.

Багато водіїв радять дізнатися інформацію про заправках у вашому місті, щоб дізнатися який бензин краще заливати. Дізнатися, де вони купують бензин і хто виробник, а також, якої якості цей бензин. Розвідавши таку інформацію, ви уникнете проблем з двигунів в результаті роботи на неякісному паливі.

Як гарною марки бензину виділяють бензин фірми Лукойл. Марки 92-екто і 95-екто характеризуються як дуже якісний продукт порівняно з іншими. Невеликий витрата і мінімальний вплив на свічки запалювання — це головні переваги марки.

Багато водіїв заявляють, що навіть турбовані системи двигунів спокійно ставляться і до 92 і до 95 бензину. Проте, фахівці радять заливати 95 бензин для двигунів з додатковими пристроями, а саме, для турбірованних двигунів.

Не варто також забувати і про те, що ціна 92 бензину нижче ніж 95. Якщо ви економний людина і точно знаєте, що на вашій заправці заливають хороший 92 бензин, тоді можете сміливо заправлятися 92. «Навіщо переплачувати, коли немає ніякої різниці?!» — Кажуть досвідчені автолюбителі.

Ось ще одне правило водія, який піклуватися про своє авто і прагне знати, який бензин краще. Багато радять користуватися в місті перевіреними автозаправками і заливати 92 бензин. На трасах заправки можуть бути різні, відповідно, щоб не ризикувати, водії радять заливати 95 бензин. Вельми правильна стратегія поведінки, як здається багатьом автолюбителям.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.