Який антивірус краще поставити?

Будь-який комп’ютер потребує надійного захисту від шкідливих програм. Таких програм існує величезна маса на будь-який смак. Тому досвідчений користувач перед початком роботи свого комп’ютера завжди перейматиметься питанням про те, який антивірус краще поставити, притому щоб він ще й був безкоштовним.

Без сумніву можна говорити, що безпека комп’ютера залежить не тільки від роботи антивірусної програми, але і від вашого власного ставлення до техніки. Важкі удари по корпусу під час невиправдано довгої завантаження перетворять ваш комп’ютер в старий мотлох, а антивірус тут нічим не зможе йому допомогти. Але це не зовсім стосується теми нашої статті. Давайте звернемося до найбільш ефективним і популярним антивірусним програмам нашого часу. Отже:

Який антивірус краще поставити:

 • Антивірус Касперського — хороше рішення для людей, що володіють потужними комп’ютерами, адже не секрет, що робота цієї програми використовує велику кількість ресурсів машини. У порівнянні з іншими програмами, які часом не беруть до уваги непрошених гостей в особі чергового вірусу, Касперський не упускає жодної шкідливої програми. З даним додатком ви позбудетеся від багатьох помилок антивірусних програм, наприклад, коли антивірус намагається видалити себе сам, вважаючи себе вірусом. За відгуками користувачів Касперський не дуже вдало справляється з нейтралізацією троянських вірусних програм. Ця програма розроблена в Росії і співпрацює з багатьма відомими компаніями всього світу, відповідно у громадян Російської Федерації є деякі привілеї перед жителями інших країн. Згідно багатьом тестам, що проводяться з програмою Касперський, результати вражають. Ця програма вдало розпізнає і нейтралізує найбільша кількість шкідливих програм та програм.
 • Антивірус Nod32 рекомендують багато користувачів, так що ця програма може стати відповіддю на питання про те. який антивірус краще поставити. За відгуками користувачів антрівірус Nod32 може працювати нестабільно. Справа в тому, що часто ця програма випускає з уваги хитромудрі віруси, які здатні відключити Nod32. Деякі користувачі стверджують, що Nod32 споживає величезну кількість системних ресурсів. Мабуть це залежить від версії програми. Я поділюся своїм досвідом. Довгий час я працював з системою Касперського. Комп’ютер працював геть з рук погано. Після установки Nod32 комп’ютер запрацював набагато швидше і ефективніше.
 • Антивірус Avast — хороше рішення для тих, хто не хоче перевантажувати систему комп’ютера. Avast підійде тим користувачам, які вважають за краще не зберігати на комп’ютері серйозні конфіденційні документи і файли. Вважається, що даний антивірус добре себе проявляє якщо ви багато працюєте з електронною поштою, популярними сайтами і так далі. У компанії Avast створено величезний банк даних вірусних програм. Він створювався протягом декількох років разом з користувачами продукту. Це може гарантувати максимальну захищеність від усіх відомих комп’ютерних вірусів.
 • Використання декількох антивірусних програм одночасно. Багато хто вважає, що використання відразу двох антивірусів призведе до неправильної роботи кожного з них. Це так, але не завжди. Все залежить від того, які антивіруси працюють. Наприклад, Nod32 і антивірус Касперського працюють разом без зауважень. Вони прекрасно доповнюють один одного. Один з них бачить ті віруси, які не бачить іншої, і навпаки.
 • Як відповідь на питання про те, який безкоштовний антивірус краще поставити на ваш комп’ютер, безумовно буде Avast. Це легкий, надійний, ефективний, а гланого безкоштовний антивірус, який можна без особливих зусиль відшукати в інтернеті. Введіть в пошуковику «Avast», і ви знайдете величезну кількість посилань на цей унікальний продукт.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.