Який акумулятор вибрати для автомобіля?

Акумулятор в автомобілі — це якийсь енергетичний центр. Не можна сказати, що акумулятор — це серце автомобіля. Але вся електроніка управляється саме їм. Образ маленької електростанції найкраще підійде при описі цього пристрою. Поговоримо про те, який акумулятор краще вибрати для вашого автомобіля. Отже:

Який акумулятор вибрати для автомобіля?

Потрібно вибрати акумулятор, який би підійшов для вашого автомобіля. Для цього необхідно знати наступне:

 • Полярність акумулятора. Дізнайтеся, яка полярність підійде для вашого автомобіля. Пряма або зворотна? Про це сигналізує наклейка на корпусі акумулятора. Якщо ви побачите «-» — значить полярність зворотна, якщо навпаки — пряма.
 • Ємність акумуляторної батареї. Найважливіший фактор — це витрата енергії на запуск двигуна. Ємність батареї повинна відповідати потребам машини. Не варто купувати дорогий акумулятор, краще усунути проблему поганого запуску двигуна.
 • Спосіб кріплення акумулятора. На це варто звернути увагу, так як у різних моделей автомашин можна зустріти різні кріплення і місця для розташування акумуляторів. Деякі виробники випускають свої акумулятори, тому цілком можливо, що тільки «рідний» або еквівалентний такому акумулятор підійде для вашого автомобіля.
 • Ці поради допоможуть вам вибрати акумулятор для автомобіля, дорогий читачу. Не купуйте дешевої продукції, так як це небезпечно. Поганий акумулятор призведе до псування всієї рухової системи автомобіля.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.