Який акумулятор краще?

Автомобіль вимагає догляду і турботи про нього. Будь автолюбитель розуміє, що кожен пристрій, що забезпечує роботу його машини, має бути високої якості і з високими показниками продуктивності. Що говорять сучасні водії про вибір акумуляторів? Давайте дізнаємося про це разом. Отже:

Який акумулятор краще?

Найголовніше питання, що змушує задуматися про те, який акумулятор найкраще віддати перевагу, полягає в тому, що російські дорожні умови є досить агресивним середовищем для автомобіля. Саме тому потрібно підібрати акумулятор, який би повністю справлявся зі своєю роботою в нашому суворому кліматі і на наших неоднозначних дорогах.

Багато водіїв відзначають, що акумулятори фірми BOSH зарекомендували себе як довговічні пристрою. Термін їх служби може налічувати від кількох років до більш десятка років. Багато автолюбителів віддають перевагу акумулятори Varta також за їх стійкість і стабільність роботи. Досвідчені водії радять не скупитися на хороший акумулятор. Вони роблять посилання, що підтверджує цю тезу, на те, що автомобіль в сучасних умовах піддається постійній роботі максимальної кількості його систем. Погодьтеся, що досить таки часто водій використовує освітлення, постійно працює грубка, більш того, сезонна зміна погоди кидає автомобіль в ситуацію постійного перепаду температур. Все це має винести акумулятор. Саме тому варто придбати дорогий, хороший акумулятор, який прослужить довгі роки.

Багато водіїв купують дорогі акумулятори тільки тому, що хочуть відчувати впевненість в завтрашньому дні. Впевненість в тому, що завтра вранці вони підійдуть і сядуть у свій автомобіль, який заведеться без проблем, і спокійно поїдуть по своїх справах без всяких запізнень. Основна проблема з акумуляторами виникає тоді, коли машина довгий час стоїть без роботи. Акумулятор потребує постійної зарядки і розрядки, тобто щоб він працював добре, необхідно користуватися їм досить часто. Під час простоювання машини, акумулятори втрачають всі свої властивості і робочий стан.

Ось, деякі характеристики, на які варто орієнтуватися при покупці акумулятора:

 • Заряджений або сухозаряджений акумулятор. Вибір дбайливого водія, звичайно ж, впаде на заряджені акумулятори. Експлуатація «сухих» акумуляторів може обернутися його псуванням, при неправильних діях з боку власника автомашини або в сервісному центрі. Ось, який акумулятор краще купити.
 • Обслуговуваний і не обслуговується акумулятор. В даному випадку кожен вільний вибирати самостійно. Не обслуговується акумулятор потрібно буде викинути після його поломки. Обслуговуваний вимагає постійного контролю, оскільки при падінні рівня електроліту, необхідно постійно доливати воду в акумулятор.
 • Спосіб ізоляції пластин акумулятора. Краще всього вибрати той акумулятор, який володіє конвертний сепаратором, ніж пластичним. Такий спосіб продовжує термін служби батареї з 2-3 років до 5-6 років. Істотна різниця.
 • Вид пластин в акумуляторі. В даному випадку все досить таки просто. Машини випущені після 2000-го року потребують кальциевом акумуляторі, ну а машини більш старшого віку в свинцевому.
 • Особливої уваги заслуговують акумулятори фірми OPTIMA. Ця успішна компанія вже давно зарекомендувала себе на автомобільному ринку, як фірма, що випускає дійсно якісні та довговічні акумулятори, які можуть підійти для роботи в будь-якому транспортному засобі. Навіть в умовах суворих морозів тайги акумулятори OPTIMA зможуть запустити величезний дизельний двигун багатотонного вантажівки. Вибираючи акумулятори фірми OPTIMA, ви забезпечуєте себе надійною роботою автомобільної електроніки на довгі роки вперед. OPTIMA — це вибір справжніх водіїв, які вміють дбати про свій автомобіль. Хочете порадувати вашого сталевого коня? Подаруйте йому акумулятор від OPTIMA.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.