Який 3g модем кращий?

Технологія 3G щільно входить в наше повсякденне життя. В Росії ще тільки починають активно використовувати 3G, коли на Заході і в Америці в повсякденний побут входить вже 4G. Як завжди відстаємо, товариші. Давайте поговоримо про те, який 3G модем краще вибрати для своїх цілей. Отже:

Який 3G модем кращий?

Ми наведемо список найбільш відомих і хороших модемів, які можна знайти на російських ринках. Ви зможете оцінити їхні переваги й недоліки і вибрати для себе кращий варіант. Давайте подивимося на них.

Все 3G модеми можна умовно розділити на три групи:

 • USB модеми. Вони підключаються до комп’ютера через 1.0 або 2.0 USB інтерфейс. Цей інтерфейс є найпоширенішим і універсальним в середовищі користувачів мережі 3G. Цей інтерфейс передбачений абсолютно на всіх комп’ютерах і ноутбуках.
 • PCMCIA Exspress модеми. Ці модеми, в основному, використовуються в ноутбуках які містять слот PCMCIA Express карти. Найголовніша перевага таких пристроїв — це їх компактність. Всі пристрій цілком поміщається в ноутбук, тому з нього нічого не стирчить. Крім самих пристроїв, існують також і провідники PCMCIA Express для персонального комп’ютера. Пристрій підключається до USB виходу і працює.
 • PCMCIA Card модеми. Цей Чи 3G модем кращий? Ці пристрої використовується в ноутбуках старого зразка. Як раз на зміну цього пристрою і прийшов PCMCIA EXpress модем. Також, серед модельного ряду таких пристроїв виділяють перехідники для персонального комп’ютера.
 • Крім того, всі модеми ділять на дві групи по можливості максимального потоку завантаження інформації на пристрій з мережі. Перша група здатна завантажувати до 3 Мбіт / сек, ну а друга до 7 Мбіт / сек.

  Ми сподіваємося, що інформація про типи модему зрозуміла.

  Ось яке питання також цікавить користувачів інтернету за допомогою 3G модемів. Хто з операторів, що надають 3G з’єднання кращий?

  Однозначної відповіді на це питання не існує. Ось що пишуть учасники різних форумів:

  «3G від Білайну і МТСа приблизно на одному рівні. Десь добре працює один, десь — інший. Однозначну відповідь за якістю зв’язку дати не можна. Тарифи дешевше і гуманніше (той же трафік після закінчення місяця не «згорає») на Білайні. «

  «Як пощастить. Може 3G як би» ловитися «, але дані не передаватися. Може бути швидкість 300 кілобіт, так само як і 2,5 мегабіта. Але потрібно зазначити, що у обох операторів місць з якісною швидкістю з кожним днем все більше і більше. Мережі 3G ще де-факто в стадії активного будівництва … … У Білайну-3G було багато плям і швидкість не радувала (місцями дані взагалі не передавалися) … … (Чим ближче до центру, тим вища ймовірність хороших швидкостей і покриття) «

  «Купи МТС, не пошкодуєш, повноцінне 3G»

  «Купив модем Бі, пользую його з симкой МТС, і не шкодую»

  «МТС (кращий), так як якість наданої послуги краще ніж у інших, модем дешевше, в комплекті мікро СД карта пам’яті на 2гб!»

  «Я счтіаю, що краще, білайнівським краще ніж МТС, тому що це тільки в рекламі модем МТС дешевше коштує (990), а насправді, коли приходиш його купувати, тебе завставляют угоду підписати про те, що ти будеш їм обов’язково користуватися протягом року як мінімум, і продають його за умови, що ти виберіть найдорожчий тариф, аб. плпту за який треба заплатити відразу, там що те близько 1000 руб .. а билайн варто 1995 руб + там уже на рахунку є гроші і є пакет 20 Мб .. «

  Таким чином, виходить, що немає однозначної відповіді на питання про те, який 3G модем кращий. Потрібно вибирати модем і провайдера орієнтуючись на місце проживання або роботи, і на ваші фінансові можливості. Вирішувати вам, дорогий читач.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.