Які жінки подобаються чоловікам — дрібниць не буває

Секрет привабливості у протилежної статі — вічна тема, секрет, що розбурхує уми людства протягом століть. Зрозуміло, вибір партнера — питання суто індивідуальний, і з абсолютною точністю передбачити, чим керуватиметься чоловік при виборі жінки, неможливо. Розхожа жіноча думка про те, що всі чоловіки — істоти досить примітивні, звичайно, сильно перебільшено — але певні закономірності в тому, які жінки подобаються чоловікам, таки виділити можна.

Головне — слухати

І психологи, і письменниці жіночих романів, і навіть автори нескінченних книг із серії «як завоювати чоловіка своєї мрії» не втомлюються повторювати, що одна з найпривабливіших для чоловіка жіночих рис незалежно від його віку, соціального стану, рівня доходу, нарешті — це вміння слухати. Може бути, саме тому і прийнято вважати, що чоловік вибирає жінку, схожу на його матір — в кінці кінців, хто, як не мама, з готовністю слухає постійні розповіді про проблеми свого сина і навіть примудряється зберігати при цьому зацікавлений вигляд. Золоте правило завоювання чоловічого серця — це вміння і готовність слухати його розповіді про себе. Користь уміння слухати очевидна: по-перше, чоловік напевно оцінить ваш інтерес до його персони, а по-друге, з його нескінченних просторікувань цілком можна вичленувати безліч цінних фактів — наприклад, інформацію про те, як він реагує на ті чи інші події і поведінку оточуючих його людей, що йому подобається, а що він терпіти не може. Отриману ж інформацію можна успішно використовувати, щоб в чомусь підкоригувати власну поведінку або обзавестися невеликими важелями тиску.

Стратегія дрібниць

Десятиліття фемінізму породили не тільки випещених, не здатних на самостійний образ думок і вчинки чоловіків, але і покоління жінок, звиклих розв’язувати всі проблеми самостійно — і відповідно виховують своїх дочок. Яким би не було ваше виховання і хто б не був справжнім головою в сім’ї, не варто забувати про те, що головною роллю чоловіка з незапам’ятних часів була роль здобувача і захисника. Навіть якщо вам смішна сама думка про те, що безпомічна істота, не здатне самостійно приготувати собі сніданок, можна — і потрібно деколи — розглядати як такого ось захисника, спробуйте хоча б у дрібницях приміряти на себе роль жінки, яка потребує захисту і допомоги. Допомога чоловіка може виражатися в чому завгодно — наприклад, продемонструйте йому, як цінні для вас його поради з приводу кар’єри чи взаємин з друзями або родичами, або зробіть вигляд, що ніхто, крім нього, не вміє так професійно міняти лампочку. Навіть така дрібниця, як горезвісна лампочка (укупі, звичайно ж, з відповідною похвалою жінки) змусить чоловіка відчути себе головним — і він напевно оцінить те, що це приємне, без сумніву, відчуття подарували йому саме ви. Втім, такий показний безпорадністю можна зловживати — нездатність самостійно справлятися з постійними дрібними проблемами у будь-якої розсудливої людини викличе тільки роздратування, але ніяк не симпатію.

Форма визначає зміст

Питання зовнішньої привабливості — одне з найболючіших питань; саме підвищену увагу чоловіків до жіночої зовнішності в чому і призвело до того, що жінки в більшості своїй схильні вважати чоловіків істотами вкрай примітивними. Скільки б не говорили чоловіки про те, що їм, як і жінкам, важливий внутрішній світ співрозмовника — в це віриться відверто слабко. Замість нарікати на примітивність представників протилежної статі, одвічне знання про увагу чоловіків до зовнішності краще обернути собі на користь.

Зрозуміло, біляве волосся Періс Хілтон і груди Памели Андерсон в кращі її роки — запорука того, що всі без винятку чоловіки будуть звертати на вас увагу. Однак не поспішайте накачувати силіконом найпривабливіші для чоловіків частини тіла — деякий недолік природних даних можна з лишком компенсувати упевненістю в собі. Звичайно, одним тільки аутотренінгом в стилі «Я найчарівніша, я найпривабливіша» не обійтися — ви повинні бути дійсно впевнені у своїх силах, у своїй привабливості в очах чоловіків. І це правило — зовсім не спроба видати бажане за дійсне: висока самооцінка і впевненість у собі виявляються в кожній дрібниці, від поведінки до вибору слів у бесіді, і пробуджують в чоловікові найдавніший інстинкт мисливця.

Тетяна Смирнова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.