Які питання можна задати дівчатам?

Для багатьох молодих людей питання спілкування з дівчатами стає справжньою проблемою, коли вони зустрічають представниць прекрасної статі і не знають, що запитати, про що вести розмову. Звичайно, без практики не обійтися. Але для початку візьміть на замітку теоретичні основи.

Які питання можна задати дівчатам при знайомстві Основні правила:

 • Не придумуйте супер оригінальну фразу для знайомства. Це звучить неприродно і смішно.
 • Щоб відразу не отримати відмову, не варто бути банальним: «Чи можна з Вами познайомитися?».
 • Задамо питання так, щоб дівчина не змогла промовчати, а сама захотіла продовжити спілкування.
 • Приклади питань, які можна задати дівчатам при зустрічі:

 • «Підкажіть, будь ласка, де тут найближче кафе?» Дівчина відповідає. «Ви часом не в курсі, смачний чи там каву?» Далі слід пропозицію пригостити її: «Дозвольте, я пригощу Вас чашкою кави.» Цей прекрасний спосіб познайомитися відразу показує нам, що на прохання про допомогу дівчина не може не відгукнутися. Адже спочатку Ви підійдете до неї як звичайна людина, не розкриває свої карти про те, що пристрасно бажаєте знайомства. Як нормальний адекватний чоловік вона просто зобов’язана буде щось сказати.
 • На зупинці … «Не підкажіть, чи давно пішла остання маршрутка?» Дівчина відповідає. «Цікаво, а як часто вони ходять?» Розумієте, ви вже починаєте розмовляти з нею, не давши їй шансу відмовити вам у спілкуванні! Запам’ятайте, тепер ви правите балом! І так потрібно робити завжди.
 • «Підкажіть, який зараз година?» Дівчина відповідає. «А Ви впевнені, що годинник у вас точні?» (З стурбованим обличчям). Дівчина відповідає. «Ви знаєте, або у мене годинник збилися, або я заблукав у вашому місті і прийшов на зустріч не в те місце» (навіть якщо ви живете в ньому з народження). Вона, напевно, поцікавиться, куди ж вам необхідно потрапити. Попросіть її про допомогу. Тільки обов’язково вкажіть таку адресу призначення, який буде збігатися з напрямком, куди йшла дівчина. Вона простить ваше акторська майстерність, коли ви вже будете мило гуляти і базікати на абстрактні теми. Ось вам, до речі, і тема для продовження бесіди: розкрийте таємницю, що вона так сильно вам сподобалася, що ви готові були прикинутися нетутешнім і благати її про допомогу.
 • Які питання задавати дівчатам в процесі бесіди Основні правила:

 • Не влаштовуйте допит. Ідеально, якщо після кожного її відповіді ви будете розвивати тему і висловлювати свою думку з цього приводу. Грубо кажучи, реагуйте на її відповідь і відповідайте самі на своє питання.
 • Знайдіть золоту середину … Не варто на кожен її відповідь давати протилежну думку, а й постійно погоджуватися також не можна.
 • Приклади питань, які можна задати дівчатам:

 • Про фільми: Ти любиш ходити в кіно? Часто це робиш? А які фільми за жанром тобі подобаються? Скажи, який фільм з цього жанру тобі запам’ятався. Який фільм ти можеш переглядати знову і знову? Ти віддаєш перевагу ходити в кіно одна або в компанії друзів? Ходила колись на нічні сеанси? Хотіла б? Які місця тобі більше подобаються: ближче до екрану або на задніх рядах? У тебе буває таке, що виходиш з кінотеатру, і світ здається тобі якимось дивним?
 • Про відносини (дівчата просто обожнюють цю тему!): Ти романтична по натурі? А часто закохуєшся? Тобі подобається, коли хлопці вступають за тебе в боротьбу? Зустрічалася небудь відразу з двома? А в тебе самої конкурентки були? Вони ще живі? 🙂 Як думаєш, що є в тобі такого, що гідно компліменту, крім шалено виразних очей і чаруючого погляду, звичайно?
 • Про дозвілля: Тобі подобається сидіти в кафе, барах? Які місця в нашому місті віддаєш перевагу? Де частіше буваєш? Одна або з друзями? Мені завжди було цікаво, чому багато дівчат люблять прийти в кафе одні і сидіти там годинами?
 • Про все підряд: Який час року любиш найбільше? Боїшся грози? А загоряти любиш? Топлес? 🙂 У тебе є брат чи сестра? Яку музику слухаєш? Є домашні тварини? Була на море?
 • Як тільки ви почнете практикувати спілкування з дівчатами, надалі питання з вас будуть сипатися один за іншим!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.