Яке весілля — 29 років?

29 років — дуже великий термін. До моменту настання 29-річчя весілля подружжя вже дуже добре один одного знають, життя вже придбала розмірений темп, діти виросли … Яке весілля — 29 років? Таке весілля називається оксамитовою. Адже оксамит — символ пошани, солідності. Солідний термін, не вистачає лише одного року до перловою весілля.

А що ж дарувати на оксамитову весілля? Та все, що душі завгодно! Головне — звернути свій подарунок в оксамитову упаковку. Також актуально оксамитова одяг, предмети інтер’єру з оксамитом, ювелірні вироби в оксамитовій упаковці, а також використовуйте оксамит для незвичайних подарунків: можна обшити замочки, зробити м’які іграшки, або який-небудь букет, де живі квіти декоровані цим прекрасним матеріалом …

Чоловік і дружина вже настільки добре знають один одного, що зможуть самі обрати один для одного ідеальні подарунки. А від друзів, родичів і знайомих вони чекають подарунків, наповнених серцевим теплом, яких-небудь речей для домашнього вогнища.

Також існують кілька страв та коктейлів з «оксамитовими назвами», наприклад, торт з шоколадом і ваніллю «Оксамитовий» (125 гр. розм’якшеного масла + 225 гр. цукрової пудри збити міксером; розтопити 175 гр. білого шоколаду, остудити, але не дати застигнути; стакан молока + пів чайної ложки ванілі + 4 яєчних білка + трохи солі змішати, поступово додати 300 гр. борошна — далі цю суміш поступово додати в масло з цукровою пудрою, додати шоколад; запікати 45 хвилин при 180 град. Зробити глазур з розтопленого білого шоколаду, ванілі, сметани).

Живіть довго! Вітайте коханих!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.