Яке весілля 24 роки?

Яке весілля 24 роки по тому може згадуватися як радісна подія? Тільки найяскравіша. Час прожите разом — це величезний пласт життя подружжя. Якщо вони змогли зберегти свої теплі стосунки протягом такого великого періоду, значить вони дійсно були нагороджені любов’ю. Давайте дізнаємося про те, яка весілля відзначається після 24 років весілля. Яке весілля святкується? Отже:

24 роки з дня весілля

Ця дата, згідно російської традиції, називається атласною весіллям. Чому саме цей матеріал виступає як символ 24-річного періоду спільного життя? Атлас — це легкий, міцний і гнучкий матеріал, який відрізняється також власним лоском і розкішшю. Такі відносини, як взаємоповага, любов і душевне тепло встановлюються між подружжям після 24 років разом.

Будь вироби з атласу можуть виступити в якості гарного подарунка для «молодих». Ви можете піднести скатертину, покривало, постільна білизна. Вся продукція з атласу обов’язково порадують винуватців торжества. Пам’ятайте про те, що наступний рік життя подружжя буде 25. Тому не варто дарувати дуже дорогі подарунки. 24 роки — це також важливий період життя, але все таки, не ювілей.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.