Яке питання можна задати хлопцю?

Труднощі в спілкуванні у дівчат і хлопців можуть виникати через особистісних особливостей (сором’язливість, мовчазність) або через страх не сподобатися своєї пасії. Особливо часто з подібними проблемами стикаються підлітки, це пояснюється їх віком. Справа в тому, що в період перебудови організму підліток характеризується підвищеною збудливістю, почуттям тривоги і зниженою самооцінкою. У зв’язку з виникненням труднощів у дівчат в спілкуванні з хлопцями, ми розглянемо, які питання можна задати хлопцю.

Що запитати у хлопця

Розмова сьогодні у нас буде не зовсім стандартний, ми будемо йти по методу «від протилежного». Тобто говорити про те, які питання можна задавати хлопцю, а слідом тоді, що запитати у хлопця.

Часто складається відчуття, що ви з хлопцем обговорили вже все, що тільки можна! Здається, що задали всі питання в світі. А на питання «як справи на навчанні?», «Як справи вдома?» або «як там твої друзі?» ти чуєш щоденне «нормально». Дратує. Знаєш, в чому справа? У тому, що такі питання ставити не варто. Зроби своє питання цікавіше, нехай він стане таким, на який неможливо буде відповісти односкладове «нормально». Перейдемо від слів до справи, наведемо приклад, яке питання можна задати хлопцю … Наприклад, ти можеш запитати замість «як справи на навчанні?»: «Ну, що там ваш фізрук до сих пір не здогадується про ці махінації?». Розвивайте тему, обговорюйте конкретні моменти про які-небудь людях, подіях. Обговорювати брудні справи ваших знайомих, маячні ситуації або останні плітки про його оточення, може бути, і не зовсім красиво, але це стовідсотково зближує! Відповіді будуть не односкладовими, відносини не стануть монотонними, це згуртує вас.

Забудь про риторичних питаннях: «коли ти кинеш курити?», «коли ти перестанеш сидіти за компом ночами?» або «коли ти вже закінчиш пити пиво з друзями?». Зупинися, задумайся … який сенс ставити подібні питання? Думаєш, він назве тобі конкретну дату, час і місце? Звичайно, ні, він перестане це робити, коли сам захоче, коли у нього з’явиться заняття цікавіше. І повір, відповідати на такі дурні питання тобі — не саме захоплююче справу, вже краще він посидить за компом. А тепер про те, як виправити стан справ … Суть в тому, що тобі треба зачепити його якоюсь діяльністю, яка буде цікава не тільки тобі, але і йому. Ось яке питання можна задати хлопцю: «а ти любиш кататися на ковзанах або ватрушках?», Якщо це зима, або «як на рахунок картингу?». І після цього, головне, не втрачати час, як можна швидше відправляйтеся на такий активний відпочинок. Маса нових вражень, класно проведений час з коханою забезпечено! Ви ще потім пів дня будете обговорювати, як все було здорово і придумувати собі нові розваги.

Обговоримо телефонну розмову. Згадай свій перший питання, коли ти дзвониш йому? Як часто дівчата навіть не встигають сказати хлопцю «привіт», а вже питають: «ти де?». Навіть якщо він з радістю мчить зараз до тебе на зустріч або купує тобі квіти, цей перший питання автоматично може викликати роздратування. Зателефонуйте або напишіть йому смс зі словами «Доброго ранку», а потім, наприклад, цей хитрий і ласкавий питання можна задати хлопцю: «я зараз після душа нежусь в ліжечку, уявляю тебе поруч із собою, а ти чим цікавим займаєшся?». У відповіді хлопця точно прозвучить місце, де він знаходиться, і ви обидва залишитеся задоволеними.

Питання хлопцям при знайомстві

При знайомстві головне, не втратити контакт! Ну, а якщо все-таки виникла пауза, дивися йому в очі і посміхайся, він точно запитає: «що?», А ти загадково посміхаючись, відповіси «нічого». Варіанти питань:

 • Яку музику воліє, які фільми дивиться?
 • Чим любиш займатися у вільний час? Розкривай тему.
 • Де вчиться, працює? Уточнюй все, що з цим пов’язано.
 • зачепити за те, в чому він прекрасно розбирається, зроби здивований і захоплений погляд і запитай хлопця: «ти в цьому розбираєш? Ось це так!» Покажи, що тобі цікаво.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.