«Якби жінки …» — очима чоловіків

Вам завжди говорили, що чоловіки — непріручаемие істоти з іншої планети, всі бажання яких формуються в штанях. Але правда в тому, що він набагато більше схожий на нас, жінок, ніж ви думали. Він просто не знає, як зізнатися вам у цьому.

Якщо ваш чоловік ні в яку не видає того, про що насправді думає, не варто мучити себе сумнівами. У цій статті ви познайомитеся з сімома основними чоловічими «якби», що стосуються нас, жінок.

ласка, перестаньте просити його бути більш романтичним

Він ніколи не купує вам квітів, не водить вас в ресторани і взагалі в підметки не годиться ідеальному романтику, з яким зустрічається ваша сестра. З чого він це взяв? Ви самі постійно нагадуєте йому про це.

Він хотів би, щоб ви захоплювалися тим, що він робить для вас

Так, він не купує вам троянди без приводу, але як щодо тих днів, коли він бере на себе ранковий вигул собаки, спеціально щоб дати вам поспати довше? Або тих вечорів, коли він стійко сидить разом з вами на романтичної комедії, насправді згораючи від бажання подивитися на людей, що тікають від комп’ютерного монстра.

Іноді ми, дівчата, так зациклюємося на списку «загальноприйнятих» проявів любові, що забуваємо про десятки інших (іноді куди більш оригінальних!) способах прояву турботи. На жаль, квіти, вечері в розкішних ресторанах і маленькі блискучі штучки в оксамитових коробочках стоять часом ціле багатство. Можливо, ваш молодий чоловік хоче дивувати вас всім цим, але просто не може собі цього дозволити.

Виразіть своє захоплення його турботою (і їм самим!), подякувавши йому за вбитого для вас павука у ванній. Вже те, що він не став би цього робити, показує його щирість по відношенню до вас.

ласка, перестаньте налаштовувати його на явну поразку

Ви дозволяєте собі другий шматочок пирога і не бачили спортзалу ось вже який місяць. Улюблені брюки обтягують стегна куди сильніше, ніж раніше, але ви все ще не можете повірити в ті зайві 5 кілограмів, про які вам наполегливо повідомляють ваги. І ви вирішуєте поставити своєму чоловікові Питання, від якого в будь представника чоловічої статі починається мігрень … «Милий, я товста?»

Він хоче піти з лінії вогню

Зараз — і назавжди зміните ці установки. Ви знаєте, що одужали, засиджувалися допізна на роботі і не повинні були стригти чубок будинку … Але ніколи не кажіть про це своєму чоловікові. Такими репліками ви даєте йому вибір: брехня або ризик назавжди стати для вас бездушним колодою. Ця звичка аж ніяк не допомагає гармонійним відносинам!

Повірте, це цілком безпечне рішення — вважати, що ніхто, крім вас, не помітить маленький прищик на носі або пару зайвих кілограмів. Але рішення більш небезпечне — розповідати про свої сумніви кому-небудь. Куди розумніше вжити заходів щодо усунення недоліку — самої.

Якщо ви відчуваєте, що злегка не в формі, «подаруйте» собі членську картку спортивного клубу або замініть ліфт сходами, але ні в якому разі не змушуйте свого молодого чоловіка говорити вам те, що ви хочете почути. Посилаючи йому двояке повідомлення, таке як: «Будь чесним, але тільки тоді, коли це не ображає мене», ви змушуєте його почувати себе невпевнено, та й себе не рятуєте від комплексів. До того ж, вельми великий шанс, що він просто не помітить ваших розповнілий стегон … до тих пір, поки ви йому самі про це не скажете!

Він хоче щоб ви прийняли його таким, який він є

Ви любите свого чоловіка, але його манера одягатися, стрижка або захоплення «Зоряні війни» викликають у вас тремтіння? Він — чудовий хлопець, і ви погодилися зустрічатися з ним, сподіваючись переробити ці маленькі недоліки спеціально для вас.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.