Як зупинити газовий лічильник?

Всім відомо, що на просторі Російської Федерації суцільно проживають любителі халяви. Що тільки не придумує народ, щоб не платити! Така поведінка пов’язано з усією історією Російської Держави. Це в наших генах, і ще довго буде в них. Але стаття не про це. Поговоримо про те, як заощадити на газових лічильниках. Отже:

Як зупинити газовий лічильник? Відмотування газового лічильника назад

Цей спосіб підійде для приладу старого зразка. Потрібно просто пропустити повітря через прилад рахунку. Як це можна зробити? Застосовуйте цей спосіб, якщо перед лічильником є два газових крана. Перекрийте подачу газу в перший кран. Другий кран потрібно розібрати. Від’єднайте плиту, а в газопровід закачайте повітря. Тепер все повітря повинен обов’язково вийти через розібраний кран. В цьому випадку лічильник буде рухатися в зворотному напрямку.

Порушення роботи лічильника газового механізму

Для застосування цього способу потрібно пропустити через лічильник таку кількість газу, на яке він просто не розрахований. Для того щоб вивести лічильник з ладу, перекрийте подачу газу. Вимкніть усе обладнання від приладу. Вимкніть всі електроприлади в будинку і відкрийте вікна на оранку. Обов’язково виконайте всі попередні кроки. Тепер можна кілька разів короткочасно включити подачу газу на повну потужність, щоб зупинити газовий лічильник. Після цього лічильник зламається. Розказаний спосіб дуже не безпечний і може привести до вибуху. Тому ні в якому разі не використовуйте його.

Як зупинити газовий лічильник магнітом?

Спочатку потрібно визначити до кого типу лічильника відноситься ваш прилад підрахунку витрат газу. Якщо ви володіє електронно-механічної моделлю лічильника, тоді можна просто прикласти магніт до табло з цифрами, і його робота сповільниться. Якщо ви щасливий власник лічильника старого зразка індуктивного типу, в якому використовується диск, тоді вам потрібно зробити наступне. Прикладіть магніт збоку лічильника і спробуйте вести його знизу вгору. Потрібно знайти таке положення магніту, при якому лічильник зупиниться. Ну і стояти у лічильника таким чином, щоб не давати йому крутитися.

Дуже кумедна картина для спостереження. Кожен день, годин так о восьмій вечора, який-небудь економний глава сім’ї влаштовує сеанси медитації з приладом підрахунку газу. Накачуються м’язи руки і накопичується обурення з приводу своєї нещасливої життя і вимушеність проводити свій вільний час займаючись реалізацією стратегії економії сімейного бюджету. Чи потрібно вам це?

Як говорилося на початку нашої статті, Росія — країна любителів халяви. Це безперечний факт. Ніхто не хоче ні за що платити. Всі хочуть якимось чином зупинити газовий лічильник. Цьому нас привчила радянська влада, яка охопила своїм правлінням і ідеями кілька поколінь. Чи добре це? Здорово чи прагнення до постійного життя в обмеженнях? Ми боїмося, що ні. Свої потреби необхідно задовольняти повністю. Не потрібно економити уповільненням газового лічильника. Це, щонайменше, нерозумно.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Побутові поради. Додайте в закладки постійне посилання.