Як зробити пістолет в домашніх умовах?

В ідеалі, справжній бойовий пістолет в домашніх умовах можна зібрати тільки із заводських деталей, або модифікувати вже існуючий. Решта вироби з підручних матеріалів навряд чи послужать ефективним засобом самооборони, хіба що налякають противника. Вони не приведуть до смертельного результату зіткнення, але, тим не менш, ними треба користуватися з обережністю: саморобні пістолети все ж здатні нанести тілесні ушкодження, в тому числі і стрілку. Удома можна зібрати працюють зразки цієї зброї, не звертаючись в спеціальні магазини і не набуваючи частин, випущених на заводі.

Як зробити пістолет в домашніх умовах?

Один з варіантів — самостріл. У дитинстві всі любили майструвати їх: як ствола використовували шматок пластмасової або металевої трубки, запалом виступала сірка з сірників, а снарядом — будь-який невеликий предмет. Вже стало очевидним, як зробити пістолет в домашніх умовах, що працює за таким же принципом?

Як ствола послужить водопровідна труба невеликого діаметру з досить товстими стінками: в іншому разі, її просто розірве. Матеріал, з якого вона виконана — будь-який метал або більш сучасний поліпропілен. Один кінець трубки треба заварити: це — казенна частина, туди через дуло буде міститися заряд. Для зручності, виконайте в ній невеликий отвір, куди потім вставите запал.

Потім з цілісного шматка міцного дерева виточите ложе з однією або двома рукоятями: вони повинні зручно лягати в руку. Ствол потрібно міцно прибити до ложа і обмотати цю конструкцію для міцності зверху дротом. У результаті повинно вийти щось, за формою нагадує пістолет. Стріляти з цього примітивного зброї дуже просто: в стовбур через дуло поміщається порох, а до отвору в казенній частині кріпляться кілька сірників або гніт. Снаряд — болти, шматочки цвяхів, металеві кульки та інші дрібні предмети. Заряд підпалюється з казенної частини: можливо, доведеться почекати кілька секунд, поки не запалиться порох всередині стовбура. Після кожного пострілу пістолет потрібно заново перезаряджати. Враховуючи це, а також малу потужність такої зброї, вбити з нього нікого не можна.

Варіант другий — вогнемет, проте не спокушайтеся назвою, оскільки воно умовно. Цей «вогнемет» складається зі стовбура, рукоятки і балончика з вибухонебезпечною сумішшю. В якості стовбура можна використовувати будь-яку трубу з пластмаси, наприклад, водопровідну. До неї за допомогою спеціальних куточків, що застосовуються у водопровідних системах, міцно і зручно кріпляться ручки.

Казенна частина буде там, де Ви прикріпіть балончик. Зробити це можна кількома способами, але найкраще, звичайно, за допомогою «хомута». На відміну від попередньої моделі, отвір в трубці заварювати не треба, оскільки через нього в стовбур потрібно подавати вміст балона. Біля нього потрібно помістити запальничку, сірник або що-небудь, здатне запалити розпорошуються речовини. Снаряди — невеликі кульки, обрізки цвяхів і болти — вилетять зі стовбура під тиском. До речі, його сила визначається діаметром трубки: чим він менший, тим краще. Такий пістолет навряд чи кому-небудь завдасть шкоду. З іншого боку, якщо замість розпилювального балончика використовувати стиснене повітря, вийде смертельна зброя.

Набагато складніше зробити пістолет в домашніх умовах, що працює на електриці. Його збірка займе близько години, і для неї знадобляться такі інструменти, як кусачки, клейовий пістолет, паяльник і припой, викрутка з плоскою головкою і фен. Для самої зброї потрібні такі деталі: транзистор в корпусі ТОЗ, старий цифровий фотоапарат, переважно марки «Fujifilm», з’єднувальний провід, тумблер, кнопковий вимикач, гніздо на дві пальчикоих батарейки типу АА і трохи термоусадочного кембріка. А також пластикова ниткова котушка, моток дроту 0,3 мм, епоксидний клей, цвяхи, чорний і червоний лаки для нігтів.

Фотоапарат необхідний для того, щоб витягти з нього конденсатор і зарядний пристрій. Щоб зробити це, треба зірвати його бічні кріплення. Зарядний пристрій являє собою зелену плату, до неї прикріплені конденсатор і спалах. Врахуйте, що конденсатор знаходиться під напругою, навіть якщо фотоапарат заряджали давно, і виймати його можна тільки в гумових рукавичках. Закоротити викруткою його висновки: якщо він заряджений, трапиться бавовна. Після цього можна сміливо витягати необхідні частини, отпаяв їх від зайвих деталей. Висновки конденсатора в місцях його з’єднання з батареєю позначте лаком, проставивши «-» і «+». Те ж проробіть із зарядним пристроєм, припаявши до поміченим місць по сполучному проводку. Знайдіть на ньому дві контактні площадки, які раніше були підключені до вимикача фотоапарата, позначте і закоротити їх.

Довжина котушки повинна дорівнювати 4 см, в крайньому випадку, обріжте зайве. Намотайте на неї в чотири шари провід 0,3 мм, почніть робити це за 1 см до краю. Кінець дроту закріпіть шматочком скотчу, а кожен шар змащуйте епоксидною смолою. Нею ж залийте один з кінців трубки — це буде казенної частиною зброї.

Використовуйте кнопковий вимикач як курок, а тумблер в якості запобіжника. До «+» на одній з контактних площадок зарядного пристрою припаяйте вимикач, а до «-» — гніздо для батарей типу АА, на яких буде працювати пістолет. Також з’єднайте з «-» один кінець індуктивної котушки — обмотаною дротом пластмасової трубки, а до другого її кінця припаяйте провід, ведучий до підсилювача і «курку». Між вимикачем та підсилювачем поставте клему. Провід від підсилювача повинен вести до гнізда для батарей і «курку», створюючи замкнутий ланцюг. Нарешті, помістіть індуктивну трубку в стовбур, і отримане виріб — в корпус іграшкового пластмасового пістолета.

Виготовити снаряди для такої зброї просто: досить відкусити від кількох цвяхів головки. Не забудьте перед пострілом підняти пістолет дулом вгору, щоб «куля» потрапила в індуктивну трубку. Потім вставте батареї і натисніть на вимикач, щоб конденсатори зарядилися. Якщо все зроблено правильно, Ви почуєте неголосне дзижчання. Можете стріляти тоді, коли загориться неоновий індикатор від фотоапарата. Конструкцію пістолета можна удосконалювати за власним розсудом: збільшувати силу пострілу, зменшувати час перезарядки і ін

Таким чином, при бажанні, кожен може дізнатися, як зробити пістолет в домашніх умовах. В залежності від можливостей, в його якості здатна виступати як звичайна водопровідна труба, набита порохом, так і порівняно складна електромагнітна система. Головне, при використанні цієї зброї випадково не нашкодити оточуючим або самому собі, пам’ятайте, що ця стаття носить виключно ознайомчий характер.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.