Як знизити вагу за допомогою окінавської дієти: нюанси в харчуванні

загрузка...

Останнім часом ведеться багато розмов про окінавської дієті. Названа на честь японського острова, який відомий високим числом людей, які доживають до 100 і більше років, зберігаючи при цьому відмінне здоров’я, ця дієта приділяє особливу увагу полувегетаріанской дієті, регулярним фізичним вправам, а також здоровому способу життя. Рівень серцевосудинних захворювань, інсульту і раку є на Окінаві найнижчим у світі, а менопаузи спостерігається у жінок на десять років пізніше, ніж на Заході. У 30% їхнього раціону вживання жиру і солі зведено до мінімуму. Соєві продукти, свіжі овочі, риба і активний спосіб життя є основними принципами окінавської дієти, в той час як рівень стресу і вживання алкоголю залишається низьким.

Худніть по окінавської дієті

 • Проводьте 30 хвилин наодинці кожен день, щоб відпочити і зняти стрес. Здрімніть, слухайте заспокійливу музику або просто розслабляйтеся. Багато людей переїдають, коли вони напружені або стривожені. Щоденний тайм-аут може розірвати цей цикл.
 • Пийте не менше шести склянок чистої води щодня. Це допоможе вам відчувати себе ситими і зберігати невеликі розміри порцій, збільшуючи втрати ваги.
 • Контролюйте споживання солі. Жителі Окінави рідко споживають більше трьох чайних ложок солі / натрію в день. Уникайте додавання додаткової солі при приготуванні їжі і обмежуйте її використання за столом.
 • Згідно з цим планом, співвідношення вашого щоденного раціону харчування повинні бути наступними: Солодощі: від 0 до 3 порцій / М’ясо, птиця та яйця: від 0 до 3 порцій / Рослинні масла та приправи: від 1 до 2 столових ложок / Жирна риба , така як сардини, тунець, макрель і лосось: від 1 до 3 порцій / Фрукти, соєві продукти, боби, чай: від 2 до 4 порцій / Овочі, рис, локшина, хліб, цільне зерно: від 7 до 13 порцій
 • Слідуйте Окінавського принципом Хара Хачи Бу — їжте, поки не насититеся на 80%!

  Японські секрети зниження ваги

  У результаті дослідження, проведеного для визначення групи людей з найвищою тривалістю життя, було встановлено, що жителі японського острова Окінава мають найвищу середньою тривалістю життя в усьому світі. Основними причинами були названі їх раціон і їх ставлення до їжі. Їх середній індекс маси тіла (ІМТ) становить 21,5, тобто в межах нижньої межі норми, набагато нижче середнього ІМТ 28 в Сполучених Штатах. Японська дієта може розповісти нам дуже багато про втрату ваги і про його підтримці.

  Джерела протеїну

 • Риба і соя
 • Японці їдять багато риби, в яка поряд з соєю є одним з основних джерел білка в їх раціоні. Риба і соя повні поживними речовинами, такими як омега-3 жирні кислоти і ізофлавони, і містять мало калорій і жиру, при цьому володіючи високим вмістом білка. Японці традиційно їдять дуже мало м’яса і птиці, і лише невелика кількість білка в день. Тільки 10 відсотків від їх щоденних калорій становить білок, на відміну від 25 до 35 відсотків щоденних калорій в раціоні середнього американця.

 • Фрукти і овочі
 • Фрукти та овочі складають основну частину японської дієти, з упором на різноманітність і колір. Вони використовують у їжі всі п’ять кольорів з фруктів і овочів: червоний, зелений, жовтий, білий і синій / фіолетовий. Цей факт з легкістю доводить їх щоденна кількість порцій фруктів і овочів до дев’яти в день, що схвалюють дієтологи. Так як ці продукти містять мало жиру і калорій, їх можна їсти досита й при цьому худнути.

 • Контроль за розміром порцій.
 • Японці їдять безліч продуктів невеликими порціями. Вони також використовують палички для їжі, які допомагають їсти їжу повільніше, даючи організму більше часу для того, щоб відчути насичення. Хара хачі бу, або є, поки не насититеся на 80 відсотків — це звичайна практика в Японії, яка допомагає контролювати розмір порцій і кількість калорій.

  Приготування їжі і трапеза

  У Японії використовуються більш прості способи приготування їжі, такі як приготування на пару, смаження, пан-гриль і кип’ятіння на повільному вогні, що робить страви менш жирними і калорійними, а також допомагає зберегти поживні речовини в їжі. Супи на бульонной основі подаються на початку кожного прийому їжі, що, як було відображено в дослідженнях, допомагає скоротити загальну кількість споживаних під час їжі калорій і прискорити відчуття насичення.

  Вправи

  Щоденні вправи є невід’ємною частиною японського способу життя. Люди в Японії зазвичай ходять пішки або їздять на велосипеді. Насправді, програма 10000 кроків у день стала популярною там більше сорока років тому. Зробивши вправи звичайною частиною вашого дня, легко знайти 30 хвилин в день на рекомендовані лікарями вправи, необхідні в якості складової здорового способу життя. Слід додати трохи більше часу на вправи силового тренування, і тоді втрата ваги буде відбуватися ще швидше.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.