Як знайти людину за номером телефону?

Багатьох хвилює питання про те, як знайти людину, якщо вам відомий тільки номер його телефону. Ситуації бувають зовсім різні. Хтось шукає зниклий мобільник. Хтось намагається розібратися з нав’язливими телефонними хуліганами. А бувають ситуації серйозніше, коли потрібно знайти зниклого родича або небезпечного злочинця.

Як знайти людину за номером телефону? Пошук по домашньому номеру телефону

Якщо ви володієте домашнім номером телефону розшукуваного людини, то складності знайти його адресу проживання практично немає. Зараз в інтернеті можна завантажити базу даних певного міста абсолютно безкоштовно. У таких містах, як Москва і Санкт-Петербург телефонну базу даних можна купити на диску.

Пошук по номеру мобільного телефону

Складніша справа з пошуком людини по номеру мобільного телефону. Оператори стільникових компаній не роздають списки з номерами та адресами своїх абонентів. Хоча в інтернеті іноді може попастися інформація про абонентів тієї чи іншої стільникової компанії, але тут немає впевненості в тому, що вона справжня.

«Пробивання номера»

Існує безліч оголошень про послугу «пробивки номера», але зазвичай це є шахрайством і простим викачуванням грошей. Хоча буває так, що хакер, якому вдалося заволодіти базою даних, зламавши сервер оператора, дійсно зможе за певну плату «пробити номер» для свого клієнта.

На просторах інтернету можна знайти сайти, які зможуть визначити регіон за номером потрібного абонента.

Соціальні мережі

Мобільні телефони стали настільки поширені, що тепер при реєстрації в соціальній мережі вимагають обов’язково вказати свій номер мобільного телефону. Тому іноді навіть при введенні номера в будь-якій пошуковій системі такий, як Яндекс або Гугл, можна отримати посилання на сторінку розшукуваного людини. Зазвичай ці сторінки знаходяться на однокласниках або вконтакте.

«Пробивання номера» через оператора

Зовсім недавно багато хто став звертатися до оператора для «пробивання номера». Але послуга є платною і оператор не має права дати дані про власника номера, без дозволу самого власника.

Перераховані способи можуть дати інформацію лише про адресу власника.

Як визначити місце розташування людини через номер телефону?

Бувають випадки, коли необхідно дізнатися місце розташування певної людини в даний момент. Тут можна обійтися навіть без знання номера сім-карти телефону розшукуваного людини.

Кожному телефону на заводі присвоюється певний номер IMEI. Номер цей повинен бути вказаний або на коробці від телефону або поруч з батареєю, або на наклейці, яка приклеюється поряд з сім-картою. Яка сім-карта знаходиться в даний момент в телефоні значення не має. Телефон є радіопередавачем. Оператор без проблем може відстежити його місцезнаходження. Але є одне правило. Оператор не має права дати вам інформацію без дозволу правоохоронних органів. Зазвичай цим способом користуються при завданні знайти вкрадені телефони або без вісті зниклого людини, будь то злочинець або ж загубився дитина. Знайти телефон по IMEI можна лише тоді, коли він включений.

Але, звичайно ж самий простий і самий вірний спосіб знайти власника в більшості ситуацій — це просто зателефонувати йому на номер.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.