Як знайти людину в Скайпі (Skype)?

v Відео — «Як знайти людину в Скайпі (Skype)»

Програма для безкоштовних відеодзвінків по всьому світу, для спілкування з друзями і віртуального знайомства — все це Skype! Нарешті і ви встановили собі на комп’ютер цю чудову річ. Залишається лише знайти друзів в скайпі і спілкуватися.

Як знайти людину в скайпі

 • Знайти людину в скайпі дуже легко. Запустіть програму skype на своєму комп’ютері.
 • Подивимося на інтерфейс скайпу. Зліва у вас буде вікно з контактами (там дві вкладки: contacts і resent, натисніть на першу). В низу цього контактного вікна буде кнопка «додати контакт» або «add a contact». Натисніть на неї.
 • Перед вами з’явилося нове віконце, де потрібно заповнити порожні графи інформацією, яку ви знаєте про шуканому людині. У першому полі введіть скайп-ім’я користувача (якщо він вам позначив його, це як логін в скайпі) або можна просто ввести реальні ім’я і прізвище людини. Щоб звузити область пошуку, нижче вкажіть країну, місто людини. Зверніть увагу, що користувач міг і не вказувати їх, тому пробуйте різні варіанти пошуку людини в skype.
 • Як тільки ви знайшли потрібного вам людини в скайпі, натисніть кнопку «додати». Таким чином, ви додали його в список своїх контактів. Коли він буде в мережі, то відразу ж отримає повідомлення про це.
 • І, можливо, вже сьогодні завдяки скайпу ви поспілкуєтеся зі своїм другом або старим добрим приятелем, а можливо відбудеться цікаве знайомство.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.