Як знайти людину в контакті?

Спілкування з колегами, друзями і рідними є дуже важливою частиною життя будь-якої людини. Втрата зв’язку зі старими друзями завжди засмучує. Але замість того, щоб сумувати, можна спробувати знайти людину через популярну соціальну мережу «Вконтакте». У цій мережі зареєстровано більше 60 мільйонів чоловік і є великі шанси, що розшукувана вами персона має особистий аккаунт на даному сайті.

При проходженні реєстрації в соціальній мережі «Вконтакте» кожен користувач заповнює анкету зі своїми особистими даними. В анкеті він, як правило, вказує школу, вуз і місце роботи. Більшість полів анкети необов’язкові для заповнення. Крім особистих даних людина може викласти на аккаунт свою фотографію. На жаль, не всі заповнюють анкету докладно. Таких людей складніше знайти і допомогти може тільки фото зі знайомим обличчям.

Як знайти людину в соціальній мережі «Вконтакте»? Як знайти однокласника чи однокурсника «Вконтакте»

Для пошуку однокласника спочатку натискаємо на кнопку «Люди» у верхній панелі сторінки. У рядку пошуку пишемо прізвище та ім’я розшукуваного людини. Не варто ігнорувати те, що багато реєструють своє ім’я у всіляких варіаціях: Максимко, Максик, Максимович, Макс. Це сильно відбивається на результатах пошуку. Тому розумніше буде, спочатку написати прізвище без імені. Далі на правій панелі потрібно знайти кнопки «Школа», «Університет». Натиснувши на будь-яку з цих кнопок, ми бачимо появу смуг прокрутки «Будь-яка країна», «Рік випуску». При виборі країни з’являється меню вибору області, міста, району, а потім і навчальних закладів знаходяться в ньому. В меню школи або університету потрібно вибрати свій клас, факультет або кафедру. В кінці вибираємо рік випуску. Після цього вивчаємо результати вашого пошуку. Є висока ймовірність того, що в результатах пошуку ви побачите свого розшукуваного одного.

Якщо в отриманих результатах ви не змогли знайти свого друга, то пошук варто зробити менш докладним. Тоді ви зможете переглянути всіх випускників своєї школи з прізвищем вашого друга.

Видаливши з рядка пошуку прізвище, але залишивши в правому меню школу, клас та рік випуску, ви зможете побачити своїх однокласників, що вказали в анкетах клас, в якому вони навчалися. Якщо ви шукайте однокласницю, то подумайте про те, чи не вийшла вона заміж, тому що багато дівчат не залишають дівоче прізвище на своєму акаунті.

Як «Вконтакте» знайти друга за адресою проживання

Якщо ви володієте інформацією про те, де живе ваш друг, скористайтесь на правій панелі кнопкою «Місця». У цьому підменю потрібно вибрати країну, місто, вулицю, номер будинку і квартири. Проблемою є те, що адреси в своїх анкетах вказує менше 30% користувачів. Пам’ятаючи точний рік народження друга, можна спробувати знайти його, вказавши дату народження і місто, в якому він проживає.

Як знайти товариша по службі «Вконтакте»

Для того, щоб знайти армійського товариша, потрібно перейти в підменю «Військова служба». Там також доведеться вказати країну, військову частину і роки вашої служби.

Як знайти «Вконтакте» людини за місцем роботи

Для пошуку колеги або колишнього співробітника вашої фірми звертаємося в підменю «Робота» і у відповідних полях вказуємо назву організації та посаду розшукуваного людини.

Як ще знайти людину «Вконтакте»

Можливо ви так і не знайшли людину за її місцем освіти, роботи, військової служби або проживання. Тоді залишається останній варіант! Потрібно згадати людей, з якими розшукуваний людина може спілкуватися в соціальній мережі. Перегляньте на сторінках цих людей списки з друзями. Цілком імовірно, що ви дізнаєтеся друга, якого так довго шукали, за його фото або імені.

Якщо вам пощастить, і після довгих пошуків ви знайдете свого друга, то обов’язково додайте його в друзі, використовуючи опцію «Додати у друзі», і напишіть йому невелике повідомлення.

Цінуйте спілкування і ніколи не втрачайте своїх справжніх друзів!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.