Як знайти людину в контакті з id?

Vkontakte.ru або в простолюдді «контакт» — одна з найпопулярніших соціальних мереж Росії. Кількість користувачів давно перевалило за мільйон. За допомогою контакту можна знайти різних людей і дізнатися масу корисної і не дуже інформації. Сьогодні, розберемося з тим, як можна знайти людину в контакті. Отже:

Як знайти людину в контакті з id?

Уявімо ситуацію наступного характеру. Ви хочете знайти людину в контакті. Ви знаєте як він виглядає і знаєте його ім’я і прізвище. Але, вводячи в пошуку потрібні дані, ви все одно не знаходите людини. Це може бути пов’язано з тим, що він назвав себе по-іншому, тобто не використовував ім’я та прізвище, а взяв будь-які інші слова. Що робити в цьому випадку? Є спосіб, який точно допоможе знайти потрібну людину. Припустимо ви знаєте його id. Отже, наші дії:

 • Зверніть увагу на рядок посилання (це та, що під панеллю задач у верхній частині браузера).
 • Там ви побачите посилання вашої сторінки в контакті, яка буде виглядати так, наприклад: //www.vkontakte.ru/id12345678
 • Після букв id йдуть цифри — це код вашої сторінки.
 • Щоб знайти людину в контакті з id, потрібно прямо в рядку посилань видалити код вашої сторінки, тобто цифри, і прописати код сторінки людини, яку ви намагаєтеся знайти.
 • В результаті, ви відразу потрапите на сторінку потрібного вам людини. Також ви можете знайти людину на ім’я досить швидко за допомогою пошуку. В системі пошуку передбачені спеціальні фільтри, які допоможуть швидко відшукати потрібного вам людини.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.