Як знайти людину в інтернеті?

З появою інтернету знайти людину, з якою ви колись давно втратили зв’язок стало набагато простіше! Причому способів настільки багато, що хоча б один з них неодмінно допоможе зустрітися з одним.

Як знайти людину в інтернеті через соціальні мережі

Саме соціальні мережі зараз стають найпопулярнішим способом знаходження старих приятелів. Хто тільки в них не зареєстрований, не залежно від віку та статі. Досить мати вдома комп’ютер та інтернет, щоб час від часу спілкуватися в мережі. Отже, приступимо до пошуку людей.

Соціальна мережа vkontakte.ru

Зареєструйтеся на сайті vkontakte.ru. У вас з’явиться свій аккаунт, то є сторінка з інформацією про вас, фотографією, де ви зможете вести переписку з друзями. Тепер натисніть у верхньому синьому меню на кнопку «Пошук». Справа виберіть «люди», а у верхньому рядку напишіть ім’я або прізвище (а краще і те, і інше) шуканого людини. Праворуч ви можете доповнювати інформацію про людину, наприклад, дату народження, приблизний вік, країну, місто, ВУЗ або що-небудь інше. Пробуйте підбирати різні параметри пошуку. Можливо, шуканий людина не вказав свого року народження, наберіть лише день і місяць. А раптом він не зазначив на сторінці своє місто, спробуйте без нього, і так далі.

Соціальні мережі odnoklassniki.ru і my.mail.ru

За тим же принципом відбувається пошук людей на сайті «мій світ» і «однокласники». Реєструйтеся там і користуйтеся зручним пошуком, вводячи параметри шуканого людини. Найчастіше молодь є користувачами ресурсу Вконтакте, їх же кількість на однокласниках і в моєму світі набагато менше. А люди більш зрілого віку зустрічаються і там, і там. Так що не впадайте у відчай, використовуйте будь-які засоби мережі для пошуку людини.

Як знайти людину через інтернет — месенджери

Напевно, у кожної людини встановлена хоча б одна програма для обміну миттєвими повідомленнями, що і називається месенджером. Будь то скайп (skype), аська (icq), live messenger, qip, google talk чи щось інше, у вас є можливість там пошукати людини.

Візьмемо, наприклад, стару добру аську. Скачайте ICQ (12.1 Мб), встановіть собі на комп’ютер, а потім зареєструйтесь там. На це піде хвилин 15-20, зате потім ви зможете знайти через пошук контактів свого старого товариша і спілкуватися з ним в режимі онлайн.

Також більшість сучасних людей користується Скайпом. Скачайте skype, встановіть програму і зареєструйтеся. У лівому вікні контактів натисніть на кнопку «Додати контакт», а далі виберіть «Новий контакт». У новому віконці, що з’явилося введіть параметри шуканого людини і додайте його до списку своїх контактів. Тепер за допомогою скайпу ви зможете абсолютно безкоштовно дзвонити своєму другу в будь-яку точку землі! В скайпі є можливість миттєвої листуванні, аудіо та відео дзвінків.

Як знайти людину в інтернеті — Жди Мене

Якщо прості способи не допомогли знайти людину в інтернеті, зайдіть на сайт телепрограми «Жди меня». За допомогою неї величезна кількість людей зустрілися один з одним! Додайте заявку на сайті і знайдіть близького вам людини!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.