Як знайти людину по ip адресою?

Ip-адреса комп’ютера може надати інформацію про фізичну місцезнаходження цього комп’ютера. У нашій країні дуже рідко можна зустріти дійсно реальний ip-адреса. В основному, можна обчислити тільки лише адресу провайдера, тобто хоча б дізнатися в якому районі країни знаходиться людина. Давайте розберемося як це можна зробити. Отже:

Як знайти людину по ip адресою?

Існують два варіанти розвитку подій під час пошуків людини по ip-адресою. Перший варіант — це той, коли ви знаходите людини без всяких проблем за допомогою ресурсів в інтернеті. Другий варіант — це ускладнені пошуки. Якщо людина бажає приховати свій ip, то він може використовувати спеціальні проксі-сервери, які дозволять йому залишитися в тіні. Розберемо перший варіант, тому що проти другого результату подій нам поставити нічого.

 • Відкриваємо наш інтернет-браузер і вводимо в пошуковому рядку RIPE Database Query
 • Введіть в пропоновану форму ip-адреса людини.
 • Після цього ви знайдете повну інформацію про розташування людини.
 • Все що потрібно ви знайдете під полем «person».
 • Ось такий спосіб пошуку людини. Перш ніж робити активні спроби знайти людину, гарненько подумайте. А чи дійсно вам потрібна ця людина? Проте, не можна заперечувати ситуацій, коли ця людина дійсно потрібен. Це можуть бути якісь екстрені випадки, пов’язані з ризиком для життя або здоров’я. Тоді можна використовувати ip-адресу, щоб знайти людину. Також, цією можливістю можуть користуватися і силові структури, які здійснюють пошук злочинців чи терористів. Якщо ж ви хочете звести рахунки з людиною, то відмовтеся від цієї дурної затії. Інтернет не повинен ставати полем для розбіжностей. Інтернет повинен бути плідною середовищем розвитку людини і його діяльності.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.