Як знайти людину, безкоштовно?

З дитинства ми проходимо через безліч інститутів: дитячий сад, школа, технікум, університет, робота, секції, відпочинок. Як багато людей нас оточує! Зі скількома з них ми зав’язуємо теплі відносини, дружимо або просто нормально спілкуємося. І не дивно, що в темпі нашого життя можуть загубитися номери телефонів, адреси, та будь-які контактні дані старих знайомих. Як знайти людину?

Як знайти людину в інтернеті Як можна знайти людину через соціальну мережу

Найпростіше, що ми можемо спробувати, це пошукати людини в соціальних мережах. Адже в наш час більшість людей, не залежно від віку, зареєстровані на тому чи іншому сайті. Звернімося до статистики … Найпопулярніший по відвідуваності і по кількості зареєстрованих користувачів у Росії — це сайт Вконтакте. Як вконтакте знайти людину:

 • Заходимо на свою сторінку vkontakte.ru Якщо Ви ще не зареєстровані, попросіть друга надіслати Вам запрошення, і він допоможе вам це зробити.
 • На синій горизонтальній панелі вгорі натискаємо на «пошук».
 • У вертикальному меню праворуч вибираємо другий напис «люди». Будемо згадувати, що ми знаємо про потрібний людині.
 • У горизонтальному полі зверху вводимо ім’я і прізвище людини.
 • У правому стовпчику натискаємо «місто». З’являється можливість вибрати країну, а потім передбачуваний місто. Нижче вибираємо стать і сімейний стан. «Особисте» вводити не варто, шанс знайти людину буде менше. У графі «вік» можна вибрати інтервал, в якому перебуває людина за віком, або рік, місяць і число народження. Якщо до цих пір список можливих користувачів величезний, відзначайте університет, школу, роботу або військову службу.
 • Дані про місто, поле, сімейний стан, вік і т. д. можуть бути просто не внесені в анкету користувача. Тому якщо Ви таким чином не можете знайти людину, прибирайте передбачувані особисті дані і шукайте просто по імені та прізвища. Комбінуйте можливі дані: наприклад, залишайте тільки стать і вік, або університет і місто.

  У соціальній мережі «Однокласники» необхідно по тому ж принципу натиснути на кнопку «пошук людей», потім «пошук по імені». Введи ім’я та прізвище потрібної людини. з’явиться список людей з такими даними. Тепер шукай за віком або місцем навчання.

  У національній соціальної мережі «Мій Мир» на мейл також можна знайти людину. Заходимо на mail.ru, натискаємо на вкладку «люди». У віконці, що з’явилося вводимо ім’я і прізвище шуканого людини, а далі Вам запропонують заповнити додаткові відомості про нього.

  Якщо людина не з Росії, то він може бути зареєстрований у відомій соціальній мережі Facebook. Вгорі Вашої сторінці Ви можете бачити графу пошуку з зображенням збільшувального скла. Почніть вводити в ній ім’я та прізвище шуканого користувача, і Ви знайдете людини.

  Як знайти людину через месенджер

  Месенджер — це програма для миттєвого обміну повідомленнями в інтернеті, в яку також заносяться особисті дані користувача. Напевно, ви чули про асьці (icq) або про скайпі (skype).

  Якщо у Вас встановлені icq чи qip, натисніть на кнопку пошуку людей, яка розташована внизу справа (із зображенням лупи та плюса). У вікні введіть ті дані, які Ви знаєте про людину (№ icq, e-mail, ім’я, нік або прізвище). У вкладці «глобальний каталог» можливість вибору збільшується до віку, статі, міста та інших даних.

  У тому випадку, якщо Ви використовуєте skype, то перейдіть у вкладку «контакти» і натисніть на «пошук людей». Далі діємо, як і раніше. Коли людина знайшлася, клікніть по ньому мишкою і натисніть «додати контакт».

  Знайти номер телефону людини безкоштовно

  Найкраще скористатися телефонним довідником в інтернеті spravkaru.net В меню вибираєте країну, а потім місто проживання людини. Радять ставити скрізь галочки на «частковий збіг». Ви можете ввести прізвище людини, його адресу. А можна щось одне.

  На тому ж сайті можна знайти адресу людини по телефону безкоштовно. Просто введіть його прізвище або номер телефону в поля та отримайте адресу людини, якщо він надав на це дозвіл. Рекомендуємо перевіряти дівочі прізвища або прізвища родичів, що проживають в одній квартирі з людиною. Тому що дані видаються по людині, на якого записаний телефон.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.