Як змінити пароль в Скайпі?

Завдяки програмі Skype, ми можемо розмовляти, листуватися з нашим співрозмовником і навіть бачити його. Програма працює через Інтернет, і встановити її можна на будь-який комп’ютер, а тепер і на сучасний смартфон абсолютно безкоштовно. Для реєстрації в програмі, необхідно придумати логін і пароль, за допомогою яких система буде вас ідентифікувати. Але іноді трапляється так, що пароль забутий або просто вимагає заміни. В обох цих випадку пароль потрібно поміняти.

Як змінити пароль в Скайпі?

Якщо ви зібралися поміняти пароль, тому що забули старий, то вам потрібно поступити таким чином:

Перейдіть на офіційну сторінку відновлення пароля за наступним посиланням: відновлення пароля, введіть у поле адресу своєї електронної пошти, до якої прив’язана сторінка і натисніть кнопку «Відправити». Практично відразу на вашу поштову скриньку прийде лист з унікальною посиланням для зміни пароля. Це посилання працює протягом 6:00. Саме за цей час ви повинні встигнути перейти по ній. Там вам запропонують ввести свій новий пароль двічі і натиснути кнопку «Змінити пароль». Готово! Тепер ви можете використовувати свій новий пароль.

Якщо ж ви вирішили захистити свій аккаунт від зломщиків і в спокійному режимі змінити пароль, то дотримуйтесь інструкції:

Зайдіть в пункт меню Skype (у верхньому лівому куті), виберете рядок «Змінити пароль». У запропонованому вікні введіть свій старий пароль, потім — двічі введіть новий пароль і натисніть кнопку «Застосувати». Якщо ви все зробили правильно, то з’явиться вікно, що інформує вас про успішну зміні пароля. При наступному вході в програму ви будете вводити вже новий пароль!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.