Як змінити ім’я та прізвище в контакті?

v Відео — «Як змінити ім’я та прізвище в контакті»

Ви зареєструвалися в контакті, потім передумали, і вирішили: Хочу змінити ім’я в контакті! Захотіли інше більш цікаве. А може це буде взагалі не ім’я, а назва фільму або прізвисько тварини. Чи можна змінити ім’я в контакті? Так, звичайно можна, і змінити ім’я в контакті можна дуже швидко.

Зайдіть на свою сторінку, на панелі зліва внизу буде рядок «Мої налаштування», натисніть на неї, якщо хочете змінити ім’я в контакті. Потім виберіть вкладку «Загальне». Третя зверху рядок «Змінити ім’я». Вносьте всі зміни і не забудьте зберегти, кнопка «Зберегти» в самому низу вікна.

Зауважу що змінити ім’я в контакті можна безкоштовно.

Так само в контакті ви можете змінити не тільки прізвище та ім’я, а й додати між ними будь слова (це ваш нікнейм). Нікнейм — відображення вашого стану душі, настрою, емоцій на даний момент або опис зовнішності, її характерних рис (наприклад, Женечек Великий ніс Сидоров, Тетяна Красуня Петрова, Иришка Кошеня Іванова). Нікнейм змінюється таким же чином як і ім’я.

З якої причини ви вирішили змінити ім’я в контакті, це тільки ваша справа. Міняйте його залежно від настрою. А може ви вирішили щось кардинально змінити у своєму житті і почали з імені. Чому б і ні, адже це тільки гра!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.