Як зламати сторінку в контакті?

Зламати чужу сторінку в контакті, напевно, хоча б один раз хотілося кожному з нас. Є кілька нехитрих способів.

Велика частина з них грунтується просто на спостереженні за поведінкою людини і знанні його психології. Перш, ніж це робити, подумайте про те, а чи настільки вам це потрібно і про те, що наступного разу це можуть зробити з вами. Кожна людина має право на своє особисте життя. Треба додати, що за порушення таємниці листування в російському кримінальному законодавстві є стаття, яка передбачає реальний строк позбавлення волі. Так що дуже добре подумайте, перш, ніж це зробити.

На сьогоднішній день таких способів більше п’ятнадцяти, наведу лише деякі з них. Отже, ось кілька способів:

 • Ви можете роздобути cookeis людини, сторінку якого ви хочете зламати в контакті. Сookeis — це папка, яку створює веб-сайт на особистому комп’ютері, в ній зберігається деяка інформація, наприклад які-небудь настройки, які відвідувач зробив, перебуваючи на цьому сайті, а так же логіни і паролі.Етот спосіб зі стовідсотковою гарантією, якщо ви, звичайно, дізнаєтеся cookeis.
 • В основному у всіх людей паролі в електронній пошті, в іграх, скайпі, асьці, в самому відвідуваному сайті, на самому комп’ютері збігаються.
 • Можна дізнатися пароль від електронної адреси. В даному випадку зламати безкоштовно сторінку в контакті можна натиснувши на сторінці «відновити пароль». Відновлений пароль прийде на електронну адресу.
 • Наступний спосіб називається фішинг. Суть його в тому, що ви створюєте сайт, схожий на сайт в контакті. Якщо пощастить, але ваш «підопічний» переплутає сайт з вашим і залишить там свій пароль.
 • Якщо ви точно знаєте, що у «друга», у якого ви хочете зламати сторінку в контакті, пароль однаковий скрізь, то ви можете розмістити в мережі форум на улюблену його тему. Він зареєструється там і залишить свій пароль.
 • Часто люди придумують собі паролі, що складаються з чисел дати народження, кличок тварин, свого зміненого імені та прізвища і так далі. Подумайте, який пароль міг би встановити та людина, яку ви маєте намір зламати, може бути відповідь на поверхні.
 • Зломщики і хакери щодня придумую нові способи злому сторінок, вони створюють аналогічні сайти і розсилають оповіщення від адміністрації з проханням реєструватися двічі для поліпшення сервісу. Так само можете зробити і ви, якщо поставили за мету зламати сторінку в контакті.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.