Як жити в Америці?

Життя в іншій країні багато в чому залежить від випадку. Його величність Випадок визначає якість життя за кордоном і успішність людини на чужині. Як відомо, життя в Америці манить високим доходом, соціальною стабільністю і багатьом іншим. Так чи добре живеться росіянам в цій країні і як живуть в Америці? Давайте дізнаємося про це разом. Отже:

Америка! Мрія або прокляття?

Розіб’ємо нашу статтю на декілька частин. Спочатку поговоримо про те, як живуть американські громадяни у своїй країні, потім обмовимося про те, як туди можна потрапити, ну і обов’язково згадаємо як живуть росіяни на чужині.

Як живуть люди в Амерікaе? Американці — горда нація, яка живе за своїми правилами і законами, до того ж намагається ці принципи активно просувати і в інших частинах світу. Говорячи про Америку, ми будемо мати на увазі країну під назвою Сполучені Штати Америки (США). Як відомо, саме ця країна найбільш розвинена не тільки в Новому Світі, але і в порівнянні з усім іншим світом. Американці живуть сито досить-таки скрізь. На відміну, наприклад, від Росії, всі громадяни США володіють приблизно однаково хорошим рівнем життя. Однак, ті, хто знаходяться на вершині соціальної піраміди, живуть за російськими мірками просто розкішно. На сьогоднішній момент, США — одна з найпривабливіших країн для імміграції. Незважаючи на це, отримати постійне місце проживання в США дуже важко. Давайте трохи більше поговоримо про те, яким чином можна виїхати жити в Америку. Ось, як переїхати жити в Америку:

 • Перший легальний спосіб імміграції — це робоча віза. Якщо ви є хорошим досвідченим фахівцем у будь-якому роді діяльності, то ви маєте право претендувати на отримання робочої візи. Ви повинні отримати запрошення від роботодавця, після чого Трудовий Комітет прийме рішення про можливість Вашого візиту і робочої діяльності на території США. Віза видається на два роки. Ви можете продовжити її три рази. Таким чином, ви отримуєте 6 років для того, щоб оформити так звану грін карту. Вона дає можливість безперешкодно їздити і жити в США.

 • Віза бізнесмена, на сьогоднішній день, вважається найкращим способом отримання грін карти. Для того, щоб переїхати в США, необхідно мати фірму на території Російської Федерації. Не обов’язково починати нову справу в Америці. Ви можете відкрити філію свого підприємства. Перша бізнес віза видається на 1 рік. Це якийсь випробувальний термін. Якщо ви довели, що ваше підприємство працює успішно, то наступна віза видається на термін до 3 років. Крім того, ви можете клопотати на отримання виду на проживання вже на першому році роботи вашої фірми в Америці. Незважаючи на гадану простоту такого способу імміграції, багато наших земляки зустрічають величезну кількість підводних каменів. Однак, все одно, даний спосіб закріплення в США є самим надійним.
 • Ще один хороший спосіб потрапити до Америки, та ще й отримати грін карту — це участь в офіційній лотереї, яка проводиться урядом США. Комп’ютер вибирає 50000 чоловік кожен рік, які отримують можливість оформити грін карту. Це досить велика кількість людей. Подати заявку на участь можна на офіційному сайті Держдепартаменту США. Цей спосіб дозволить вам виїхати жити в Америку.
 • Багато співвітчизники, які покинули наші рідні краї говорять про те, що зробили правильний вибір. Як живуть росіяни в Америці? Незважаючи на всю критику, життя в Америці разюче відрізняється від нашої російської убогій реальності. Кожна людина приймає своє рішення самостійно.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Держава. Додайте в закладки постійне посилання.