Як жити далі без грошей?

В умовах кризи питання як жити далі без грошей постало дуже остро.Но заданий він може бути в декількох варіантах: Як дістати гроші? Як економити гроші? і Як жити зовсім без грошей? В залежності від того, як поставлено це питання, відповідно і треба шукати рішення.

Як швидко дістати гроші

 • Практично в кожному місті є робота за яку платять може і не дуже багато, але відразу — промоутер, прибиральниця, чоловік на годину (сантехнік, слюсар і т.д.), таку роботу можна навіть спробувати поєднувати з основною, якщо вона у вас вже є, таких вакансій можна знайти дуже багато в будь-якій газеті з оголошеннями.
 • Ви можете продавати свої послуги чи то що ви робите — наприклад, ви розбираєтеся в комп’ютерах або добре в’яжете шкарпетки, швидко набираєте текст або добре переводите, запитаєте у знайомих, чи не потрібні їм ваші послуги за помірну плату, попросіть передати їх знайомим і так далі по ланцюжку.
 • Візьміть в борг — краще у знайомих, а не у банку. Беріть невеликі суми, тільки на необхідне, так легше буде їх потім повертати.
 • Здай кров — це спосіб для фізично здорових людей, так ти можливо отримаєш трохи грошей, сік і шоколадку і зможеш допомогти комусь, кому ще гірше ніж тобі, або навіть врятувати чиєсь життя.
 • Як економити гроші

  Як жити далі без грошей, якщо їх у тебе дуже мало.

 • Купуй їжу не в супермаркеті, а на ринку або в перевіреному роздрібному магазині — в супермаркетах часто в ціни включений відсоток грошей за крадіжки оренду та інші інші інші націнки, до того ж, там все влаштовано так, щоб покупці витрачали більше грошей і купували те, що їм не потрібно. Якщо ж ти впевнений в супермаркеті і знаєш, що ціни там найнижчі — бери з собою список, він допоможе не купити зайве, а значить заощадити гроші.
 • Відмовся від того, що можна зробити самостійно, в чому немає гострої потреби — ходи пішки, їж будинку, готуй все самостійно.
 • Як жити далі без грошей

  Як жити далі без грошей якщо їх зовсім немає і ніде взяти.

 • Практично в кожному будинку є запаси їжі — макарони, крупи, варення, якщо ж їх немає, можна позичити у сусідів пачку геркулеса, особливо вдало доля складається для мешканців студентських гуртожитків, там в різні періоди практично всі опиняються в такому становищі і прекрасно знають, як жити далі без грошей, тому готові прийти на допомогу тому що знають яке це. Пройдися по поверху (можливо разом з одним) і попроси в кожній кімнаті по трохи, досвід студентів показує, що там можна назбирати на суп і сніданки і харчуватися цим кілька днів.
 • Користуйся безкоштовними послугами — у багатьох кафе є вай-фай, у навчальних центрах для перукарів регулярно потрібні моделі для стрижки і манікюру (можливо якість буде не на вищому рівні, але тим не менше просто підстригтися там спокійно можна).
 • Безкоштовна їжа — біля магазинів та супермаркетів іноді можна знайти продукти, або трохи прострочені або просто не реалізовані за день, після закриття наметів на ринку, продавці можуть забути щось з овочів або фруктів, якщо ж справи в тебе дуже погані, дізнайся де в місті безкоштовно годують знедолених, найчастіше цим займаються при церквах або активісти різних соціальних рухів.
 • Знайди того, хто заплатить за тебе. Спосіб можливо не дуже чесний, і більше підходить для привабливих жінок, тим не менш, можна сходити на побачення нічого не обіцяючи людині натомість, чесно з ним поспілкуватися і спокійно поїсти.
 • Звернись в суспільство соціальної підтримки, там тобі можуть дати конкретні поради актуальні для місця де ти живеш, або навіть надати матеріальну допомогу.
 • Навіть якщо перед тобою стоїть питання, як жити далі без грошей, головне, не опускай руки і не впадай у відчай, як би не було важко твоє становище, завжди є люди, здатні тобі допомогти, головне їх знайти. Не сумуй і вір в свої сили, і все у тебе буде добре.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Фінанси. Додайте в закладки постійне посилання.