Як збільшити швидкість інтернету безкоштовно?

Існує багато способів збільшення швидкості інтернету безкоштовно. Фактор швидкості залежить від операційної системи вашого комп’ютера, від умов інтернет-провайдера, від роботи мережі Інтернет в регіоні в цілому і т. д. Незважаючи на всі вище перераховані фактори, швидкість інтернету можна збільшити за допомогою спеціалізованих програм і утиліт, і зробити це абсолютно безкоштовно. Досить тільки завантажити програми з Інтернету, які оптимізують роботу вашого комп’ютера в мережі Інтернет. Нижче, ви дізнаєтеся як і за допомогою яких програм можна збільшити швидкість інтернету.

Безкоштовні програми для збільшення швидкості інтернету: Speed It Up Free:

Програма призначена для роботи з Windows XP і Mircrosoft Windows Vista. Принцип роботи будується на збільшенні роботи жорсткого диска. Speed it up Free збільшує швидкість роботи диска майже в 3 рази, що істотно позначається на роботі інтернет-браузера. Також за допомогою програми можна особливим чином налаштувати оперативну пам’ять комп’ютера (RAM) і оптимізувати як швидкість роботи в мережі Інтернет, так і продуктивність всієї машини в цілому.

TweakMASTER:

Програма працює за принципом оптимізації налаштувань системи Windows, що дає вражаючі результати при роботі в мережі Інтернет. Після скачування програми буде потрібно реєстрація, яка є безкоштовною. Основна перевага програми — це її простота. Навіть починаючий користувач розбереться з її настройками і інтерфейсом. За відгуками експертів, TweakMASTER — це одна з кращих програм для увелечінія швидкості роботи мережі Інтернет. Програма працює з усіма типами з’єднань. Програма змінює настройки роботи системи Windows і використовує спеціально створений DNS-акселератор для збільшення швидкості завантаження сайтів і скачування. TweakMASTER прискорює інтернет в 2 рази.

Internet Speed Booster:

Важливо відзначити, що система програми Internet Speed Booster дозволить істотно захистити ваш комп’ютер. Це програма включає в себе три утиліти. Програма дозволяє вберегти ваше з’єднання від раптового відключення від провайдера. Internet Speed Booster запобігає фрагментацію перекладу ваших даних з допомогою оптимізації роботи Windows. Також, програма звільнить оперативну пам’ять вашого комп’ютера. У програмі передбачений зрозумілий і зручний інтерфейс, за допомогою якого можна легко знайти і вибрати потрібний вам параметр настройки. Є можливість автоматичного планування ресурсів оперативної пам’яті, яка істотно впливає на швидкість роботи комп’ютера, в тому числі і в мережі Інтернет.

Proximodo:

Дана програма випоняемие функцію медіатора між вашим браузером і веб-сторінкою. Справа в тому, що процес обміну даними браузера і сайту в чому прихований від користувача. Вони обмінюються «заголовками», які впливають на роботу кешу браузера. Створюють і використовують настройки cookies. Браузер показує сайту ваш ip-адреса і т. д. У тому числі, сайт часто завантажує захламлющіе екран рекламні банери, за допомогою прихованих тегів в html-коди сторінок. Proximodo має можливість «видить» все що відбувається під час роботи в мережі Інтернет. За допомогою програми ви можете налаштувати взаємодію браузера та веб-сторінки. Якщо вам не потрібні якісь функції, ви можете їх з легкістю відключити. Програма змінює «заголовки» і html-коди і дозволяє системі працювати правильно. Таким чином, у вас з’являється можливість встановити фільтр, для того щоб різного роду спам не заважав працювати вам в мережі Інтеренет. Є функція видалення cookies після того, як браузер покине сторінку і функція оптимізації кеша браузера. Ця функція призначена для більш швидкої навігації по сторінці, яка вже відвідувалася.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.