Як збільшити шанси завагітніти — ціла наука

Деякі жінки вважають, що завагітніти нескладно. На жаль, це зовсім не так легко, як здається, і деяким з нас доводиться докладати чимало зусиль, щоб зачати дитину. Потрібно взяти до уваги безліч чинників, що спочатку бентежить, особливо, якщо ви вперше плануєте вагітність. Але, тим не менш, у ваших силах фізично і морально підготуватися до такої важливої події — зачаття і народження дитини.

Збільшіть споживання фолієвої кислоти

Фолієва кислота необхідна для здоров’я потенційної мами, оскільки допомагає зменшити ймовірність дефектів нервової трубки у новонародженого, наприклад, вродженої спинномозкової кили. Збільшивши споживання фолієвої кислоти, ви допомагаєте вашій майбутній дитині народитися здоровою, без серйозних захворювань і порушень.

Перестаньте приймати протизаплідні таблетки

За кілька місяців до планованого зачаття слід перестати приймати протизаплідні засоби і перейти на інші методи контрацепції. Організму потрібен час, щоб повністю, без залишку, вивести з системи цю хімію і підготуватися до зачаття.

Перейдіть на здорове харчування

Раціон харчування відіграє важливу роль до зачаття, у період вагітності і вигодовування дитини, тому майбутня мама повинна добре харчуватися, щоб забезпечувати себе і дитину необхідними вітамінами, мінералами та поживними речовинами.

Пройдіть повне медичне обстеження

Коли плануєте вагітність, потрібно застрахуватися від неприємних несподіванок, тому повне медичне обстеження в хорошій клініці допоможе виявити наявні проблеми, і ви зможете вчасно їх усунути.

Уникайте стресу

Відсутність стресових ситуацій — обов’язкова умова успішного зачаття і виношування вагітності. На жаль, більшість жінок все носять в собі, не говорять про свої проблеми і переживають мовчки, що негативно впливає на їх емоційний стан і утрудняє зачаття.

Розслабтеся і отримуйте задоволення

Деякі жінки підходять до планування вагітності як до серйозної роботи і абсолютно себе вимотують, щодня вимірюючи температуру в піхву, перевіряючи овуляцію і тому подібне. Це вірний шлях до нервового виснаження, але ніяк не до зачаття. Розслабтеся і отримуйте задоволення від занять любов’ю, не перетворюйте їх у рутину і не зациклюйтеся на невдачах — якщо вам судилося завагітніти, це обов’язково станеться!

Перш ніж зачати дитину, подумайте про відповідальність, яку ви несете за її життя і здоров’я, і постарайтеся зробити так, щоб вагітність, пологи та ваше подальше життя з малюком пройшли легко і без проблем.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.