Як збільшити ефективність епіляції воском

загрузка...

Епіляція воском — популярний спосіб видалення волосся, яким користуються як жінки, так і чоловіки. Перевага епіляції воском в тому, що її можна виконувати і вдома, самостійно, і в салоні, скориставшись послугами професіонала. Не дивно, що цей спосіб видалення волосся придбав таку популярність у всьому світі.

Перш ніж приступити до цієї процедури, важливо зрозуміти, в чому сутність цього методу, як уникнути побічних ефектів і збільшити його ефективність.

Епіляція воском виконується з метою видалення волосся на обличчі і тілі, ефективність процедури висока, а результати зберігаються надовго — від трьох до восьми тижнів. Втім, це індивідуально і залежить від типу шкіри та інтенсивності росту волосся.

У домашніх умовах епіляцію воском слід виконувати з особливою обережністю. Уважно прочитайте інструкції на упаковці засобу для епіляції і точно їм слідуйте. Перед нанесенням віск потрібно розігріти, тому важливо дотримуватися обмежень у часі, зазначені в інструкції. Щоб уникнути опіків, нанесіть віск на невелику ділянку шкіри — так ви зможете перевірити температуру засобу.

Як проводити епіляцію воском

Ділянка шкіри, на який збираєтеся наносити віск, повинна бути абсолютно сухою. Нанесіть невелику кількість воску на обрану ділянку. Віск слід наносити в напрямку росту волосся. Після цього покладіть поверх воску смужку матеріалу, яка входить в комплект, і злегка натисніть, як описано в інструкції. Один кінчик смужки повинен залишатися чистим, без воску — за цей кінчик смужку потім потрібно зірвати різким рухом у напрямку, протилежному напрямку росту волосся.

зриваємо смужку слід не вгору, а скоріше в напрямку до себе — це запобігає вростання волосся. Зривати смужку слід одним швидким рухом, щоб зменшити хворобливі відчуття. Повторіть ці дії, щоб видалити залишилися волоски. Щоб навчитися правильно і легко виконувати епіляцію, процедуру потрібно повторити кілька разів.

Хоча епіляція воском підходить для будь-якого типу шкіри і для видалення волосся будь-якої довжини, ефективність процедури максимальна, коли довжина волосків не перевищує 0,75 см. Якщо ж вам потрібно видалити більш довгі волоски, рекомендуємо спочатку вкоротити волосся до потрібної довжини. Ні в якому разі не наносите віск на пошкоджену шкіру або відкриті рани.

Ніколи не приймайте душ або ванну перед виконанням процедури епіляції. Шкіра повинна бути абсолютно сухою, а під час душу волоски вбирають воду, що ускладнює їх подальше вилучення.

Закінчивши епіляцію, не забудьте виконати ряд дій: прибрати надлишок воску (для цього можна скористатися рушником або серветкою, змоченою теплою водою) і нанести на шкіру зволожуючий засіб. Щоб уникнути занесення інфекції, деякий час не торкайтеся до оброблених ділянок шкіри.

Після епіляції воском також не рекомендується носити облягаючий і тісний одяг. Крім того, за кілька днів до виконання епіляції бажано зробити пілінг, щоб очистити шкіру від відмерлих клітин. Також протягом декількох днів після епіляції бажано не піддавати шкіру дії прямого сонячного випромінювання, оскільки ця процедура збільшує чутливість шкіри.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.