Як зберігати тюльпани?

Квіти — це справжнє диво природи. Такі яскраві і пахучі, вони змушують серця людей наповнюватися добротою і ніжністю. Зрізавши пару трійку квітів, так хочеться їх зберегти у своїй істинної краси по-довше. Сьогодні, ми поговоримо про те, як можна зберегти тюльпани.

Як зберігати тюльпани:

Не секрет, що умови зберігання квітів повинні максимально відповідати природним природним умовам їх ореолу проживання. Так як цього домогтися складно в домашніх умовах, швидше навіть неможливо, то наша задача — призупинити процеси життєдіяльності квітки. Для цього потрібно наступне:

 • Знизьте температуру кімнати, в якій зберігаються квіти. Якщо ваші квіти зберігаються у воді, то оптимальною температурою буде 4 градуси вище нуля. При таких умовах квіти хранятья 6-7 днів. Якщо стоїть завдання зберегти квіти без води, то необхідно загорнути їх в повітропроникну оболонку. Це може бути вологе папір або газета, наприклад.
 • Фахівці пропонують наступний спосіб зберігання цибулин тюльпана. Нещодавно зрізані квіти необхідно загорнути в папір. Поставте квіти у воду і покладіть на нижню полицю холодильника. Якщо в холодильнику є свіжі зрілі плоди, то потрібно захистити квіти від них. Справа в тому, що такі продукти виділяють етилен, який прискорює процес старіння рослин. Після того, як достане квіти з холодильника, не кладіть з відразу в воду. Потрібно дати їм час зігрітися. Потім, поновіть зріз і можете помістити квіти у вазу з водою.
 • Квіти повинні зберігатися в світлому приміщенні. Не повинно бути Сквознік. Квіти повинні знаходитися в дали від прямих сонячних променів.
 • Пам’ятайте про те, що в будь-яких правильних умовах не зберігалися тюльпани, вони не будуть стояти також довго як квіти, які були зрізані недавно.
 • Перш ніж поставити квіти у вазу, потрібно їх обробити. Видаліть листи зі стебла квітки, щоб вони не викликали передчасну порчу води. Оберніть кожна квітка папером і поставте їх на 2:00 в затишне місце. Вода для тюльпанів повинна бути прохолодною, так як вони не люблять теплу воду. Міняйте воду у вазі щодня. Не забувайте постійно оновлювати зріз квітів, адже стебло постійно подовжується. Для того щоб, по-довше зберегти воду в хорошому стані, радять кинути туди шматочок вугілля або пару крапель марганцівки.
 • Тюльпани люблять цукор, тому багато фахівців радять у воду додавати трьох-відсотковий набір цукру для зберігання зрізаних тюльпанів. Для того, щоб уникнути появи в воді гнильних мікроорганізмів слід додавати трохи оцту або таблетку аспірину. Оцет необхідно додавати в малих кількостях — одна столова ложка оцту на один літр води.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Домашнє господарство. Додайте в закладки постійне посилання.