Як зберігати троянди?

Зрізані троянди можуть простояти у вас до тридцяти днів, якщо ви будете знати, як правильно зберігати троянди. Є деякі загальновідомі методи того, як зберігати троянди у вазі, з якими ми вас і познайомимо.

Перш за все, коли квіти принесені додому, їх варто «Відпоїли». В ході транспортування квіти зневоднюються і піддаються стресу, тому перш ніж поставити квіти у вазу, поставте їх на 3:00 у воду так, щоб вода покривала стебла і листя. Для цієї процедури підійде для сміття. Важливо щоб вода не потрапляла на бутони, інакше вони можуть почати підгнивати.

Поки квіти відпоюють, приготуйте воду для вази, в якій квіти будуть знаходитися вже постійно. Дуже важливим для квітів є якість води. Ідеальною буде тала або дистильована вода, проте підійде і відстояна водопровідна вода. Малі кількості хлору у воді не завдають істотної шкоди квітам і запобігають розмноженню гнильних бактерій, а поради про те, як зберігати троянди, свідчать, що для збереження квітів потрібно запобігти розмноженню шкідливих організмів у воді. Для цього додайте у воду таблетку аспірину, цукор (з розрахунку 20 гр. На літр води) і 1 чайну ложку оцту на літр води. Якщо у вас немає аспірину — можете скористатися лимонною кислотою, яка також підходить для знезараження води. Такий розчин бажано міняти щодня.

Не так важливо, при якій температурі зберігати троянди, хоча приміщення на ніч квітів у прохолоду посприяє довгої збереження кольорів. Квітам потрібна кімнатна температура без перепадів.

Щоб квіти отримували достатньо рідини, подрезайте щодня стебло на 2-3 мм. і стежте, щоб стебла не були покриті бульбашками повітря. Не рекомендується зберігати троянди в металевих ємностях.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Домашнє господарство. Додайте в закладки постійне посилання.