Як зберігати мотиля?

Мотиль — одна з найпопулярніших наживок, особливо для зимової риболовлі. Щоб риба краще ловилася, мотиль повинен бути свіжим і привабливим, тільки тоді риба на нього клюне. У зв’язку з цим виникає питання, як зберігати мотиля, щоб він залишався свіжим.

 • Волога газета — беремо три листка, два сухих і між ними кладемо один змочений водою, рівним шаром розкладаємо мотиль по поверхні газети, загортаємо і кладемо на нижню полицю холодильника. Кожен день повторюємо цю процедуру, так як газети висихають і їх треба оновлювати.
 • Волога тканина — шматочок тканини змочуємо водою, він повинен бути саме вологим, а не наскрізь мокрим. Загортаємо в неї мотиль і кладемо у прохолодне місце. Чи не загортайте занадто щільно, інакше личинкам буде тісно і вони можуть загинути. Точно також, у міру висихання знову зволожуємо тканину.
 • У сирої картоплині — це спосіб цікавіше. Розрізаємо велику картоплину і всередині її вирізаємо порожній простір, щоб виходила чашечка. В утворену порожнину кладемо мотиля перемішаного з чайною заваркою (вологою вже використаної) потім прибираємо на нижню полицю холодильника. В такому режимі мотиль збережеться 3-4 дні.
 • В касеті — вони продаються в зоомагазинах спеціально для різних личинок.
 • Як зберігати мотиля в морозилці — якщо вам необхідно зберегти мотиля протягом дуже тривалого часу. У міру необхідності ви можете дістати потрібну кількість і перед використанням розморозити. Не забудьте попередити домочадців про те, що ви помістили в морозилку, а-то нервові люди можуть і не зрозуміти. При зберіганні в морозилці мотиль гине, але довго зберігає свіжість і риби все одно на нього клюють, навіть незважаючи на те, що він не рухається. Так що є і свої плюси в такому вигляді зберігання.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.