Як зберігати імбир?

Імбир — це така рослина, яке частіше за все люди використовують у кулінарії або в народній медицині. Ви могли його бачити в молотом вигляді, як порошок, в маринованому вигляді, а також на прилавках магазинів часто зустрічається корінь імбиру. Якраз від цього і залежить вибір способу зберігання імбиру.

Як зберігати імбир

В молотом вигляді імбир представляє з себе пряність, яку додають в російській кухні в квас, мед, настоянки, браги, пряники, пудинги або в варення. Мелений імбир зберігається лише в герметичній упаковці.

Як зберігати корінь імбиру

Корінь імбиру активно використовують в медицині. Він вважається хорошим протизапальним засобом при боротьбі із захворюваннями горла і порожнини рота. При закачуванні, при виразковій хворобі шлунка, для поліпшення роботи травної системи і багато чого іншого використовуються корисні властивості кореня імбиру.

Щоб ці корисні властивості не зникли, зберігати корінь імбир слід особливим чином. Найпростіший спосіб: необхідно дуже щільно запакувати неочищений корінь імбиру і покласти його в морозилку. Також можна нарізати корінь імбиру тонкими шматочками, залити його білим вином і прибрати в холодильник. Крім того, корінь імбиру можна помістити в спирт або в горілку. Настоянку потім можна буде використовувати для профілактики хвороб.

Як зберігати імбир маринований

Маринований імбир використовують як приправу до суші і роллам. Зберігати маринований імбир можна лише в скляному або керамічному посуді (в металевій не можна!). Де зберігати імбир? У холодильнику його можна тримати до 3-х місяців.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.