Як захворіти за ніч?

Захворіти можна завжди. Але робити це спеціально — це, досить таки, дивно. З впевненістю можна сказати, що людина, яка шукає спосіб захворіти, не здатний долати ті перешкоди, які йому ставить життя. Не намагайтеся хворіти, дорогий читачу. Намагайтеся долати себе і справлятися зі складними завданнями. Захворівши один раз, можна залишитися калікою на все життя.

Переслідуючи мету статті, ми розповімо про поведінку, яка може привести до хвороби за, достатньо, короткий термін. Отже:

Як захворіти за ніч?

Є величезна кількість порад про те, як швидко захворіти. І вони дуже дієві. Але пам’ятайте, якщо вам все таки вдалося захворіти, використовуючи інформацію нашої статті, то негайно почніть лікування.

 • Помийте голову і вийдіть на вулицю на прогулянку — швидше за все застуда, але може бути і менінгіт, тобто запалення оболонок головного мозку — дуже серйозне захворювання.
 • Щоб отримати важкий і важко виліковна кашель треба підпалити пластик і подихати гаром — отримаєте температуру до 39 градусів і отруєння газом — там і до могили не далеко.
 • Займіться активної фізичним навантаженням на деякий час, достатній для того, щоб спітніти. Після цього можна вийти на мороз на деякий час в тій же самій одязі — отримаєте застуду, грип, які-небудь запалення і т. д.
 • Спосіб, схожий на попередній — після душу, розпаленим, вийти на вулицю — схожі наслідки.
 • Можна отруїтися різноманітними способами, наприклад, попити несвіжий вишневий сік — отруєння шлунка, виразка, гастрит і купа проблем вам забезпечені.
 • Є хитрий спосіб обдурити лікаря. Випийте дві-три чашки кави, після чого викличте додому лікаря, заявивши про те, що у вас підвищений тиск. Лікарі — люди обережні. Він напевно пропише вам півтора тижні відпочинку від занять. Але пам’ятайте, від такої кількості кави може дуже серйозно постраждати серце.
 • Повертаємося знову до понижаєш процедурам. З’їжте морозива, після чого пожуйте сильно-м’ятну жуйку, і знову з’їжте морозиво — ефект у вигляді червоного хворого горла вам забезпечений.
 • Не робіть нічого зі своїм організмом. Просто притисніть градусник до батареї і температура сама з задоволенням побіжить наверх. Обман близьких — найгірше, що ви можете зробити.
 • Досить відомий прийом. Капніть краплю йоду на шматок цукру і з’їжте. Результат — величезна температура, з якою можна опинитися в реанімації.
 • На морозі зробіть 50-60 великих вдихів. Мінімум — червоне хворе горло. Максимум — смерть від запалення легенів.
 • Ми дуже сподіваємося на те, що вам не вдасться захворіти за ніч, а вдасться подолати себе і знайти в собі сили боротися з життєвими труднощами.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.