Як захворіти швидко?

Для початку визначимося із запитом точніше … Ти цікавишся, як можна швидко захворіти і справді цього хочеш? Чи тобі лише треба зобразити хвороба, щоб все навколо повірили і дозволили тобі відпочити якийсь час? Це різні речі і домагатися їх треба різними шляхами.

Як захворіти швидко

Тут ми розглянемо, як примусити всіх оточуючих повірити в те, що ти захворів. Зробити це досить просто. А способів повно, адже скільки поколінь збирали ці методи, придумували все нові й нові прийоми.

 • Найпростіший спосіб, але дає не дуже багато симптомів хвороби, це використання звичайного перцю. Понюхай перець і ти будеш чхати так, що будь-який злякається перебуватиме з тобою поруч.
 • Дівчата радять своїм подружкам потерти очі з нафарбованими віями, щоб туш потрапила в них. Звичайно, очам буде дуже неприємно, ніхто й не говорив, що «захворіти на застуду» легко. Туш, що потрапила в очі, створить ефект того, що вони будуть сльозитися, як від нежиті.
 • Підготуй домашніх з раннього вечора напередодні. Скажи, що сильно паморочиться голова, і ти відчуваєш слабкість. Ляж в ліжко вже годин з 6-7, валяйся, дивися телевізор, головне — це нудити! Вранці прокинься і потрап дорослим на очі з млявим, моторошно кислим обличчям, відмовся від сніданку. Аргументують це тим, що нудить і запаморочення не проходить. Можеш навіть просидіти в туалеті години підлогу, запізнюючись на перший урок, пояснивши це тим, що не добіжиш до школи. Нехай всі твої рухи будуть повільними і млявими.
 • Створити ефект температури допоможе твій власний лоб, нагрітий феном, і градусник, нагрітий лампочкою.
 • Натерти пахви часником не кращий варіант, тому що запах буде той ще … Такий же ефект стрибка температури дасть звичайна сіль. Швидко захворіти за годину можна, натерши сіллю пахви і вимірявши температуру градусником.
 • Країна втрачає в тобі актора? Тоді цей спосіб точно для тебе — захворій і проведи час весело! Заздалегідь подбай про те, щоб у ванній був шпінгалет і кухлик з водою, а вдома знаходився хтось із батьків. Підходь до батьків, говори що моторошно нудить, проси таблеток. а потім різко біжи у ванну, закривайся там, і поливай з ковша. Можна видавати відповідні блювоті звуки.
 • Хтось нюхає пральний порошок перед приходом лікаря і не питає, як захворіти на застуду. Доктору треба говорити, що перед сном температура була 38, а сьогодні сильний нежить. Чхати ти точно будеш, та й очі наповняться сльозами.
 • Простіше за все тим, у кого є гастрит або інші проблеми з шлунково-кишковим трактом. Лягай у ліжко, ноги притискай до живота і стогни про те, як же прихопило сильно. Можна описати біль так: то відпустить, то знову заболить. Причому біль така гостра, що розігнутися важко.
 • Ще один спосіб нібито швидко захворіти відомий багатьом школярам. На шматочок цукру або хліба крапни йоду. З’ївши це, температура підніметься швидко, але ненадовго. Температура знизиться швидко, але небезпечну контрольну ти відкладеш.
 • Як захворіти швидко і надовго

  І кому тільки треба по-справжньому хворіти, коли є стільки способів прикинутися хворим! Адже як противно лікуватися від хвороби, відчувати всі симптоми хвороби. А найстрашніше, ніхто не знає, як цього разу обернеться хвороба, і які ускладнення може дати, покалічивши тебе на все життя.

  Хтось цілується з хворим чоловіком, бажаючи захворіти. Адже і навіть не підозрює, який саме вірус підхопив «помічник». Хтось їсть лід з власної морозилки і не підозрює, як складно позбавитися від ангіни. Інші сходять в гарячу ванну, а потім стоять перед відкритим вікном взимку. Не позаздриш потім таким людям …

  А взагалі, подумай про тих, хто віддав би все на світі, аби одужати і продовжити своє життя. Адже вона у нас всього лише одна.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.