Як захворіти на анорексію?

Худоба зараз є практично еталоном моди, скільки жінок прагнуть цій моді відповідати і сідають на всілякі дієти, голодують, приймають препарати або виснажують себе фізичними навантаженнями. Хтось зберігає при цьому розсудливість і вміє вчасно зупинитися, комусь щастить менше і їх прагнення худнути будь-яким шляхом перетворюється на нервову анорексію.

Анорексія вважається модним захворюванням, багатьох цікавить як захворіти анорексією, але от про наслідки люди не думають.

Що таке анорексія насправді

Анорексія це психічне захворювання, по суті це нав’язливе, патологічне прагнення худнути, спотворене сприйняття власного тіла і фігур інших людей. Анорексія виникає у тих, чия психіка спочатку не стійка і вразлива, частіше це підлітки, люди зі слабкою нервовою системою і неврастеніки.

Аноректики не здатні адекватно оцінювати своє тіло, вони завжди впевнені в тому, що вони товсті жирні і потворні, а справжня краса приходить тільки з худобою, за худорбі вони оцінюють і чужу привабливість, при цьому до себе пред’являються максимально жорсткі вимоги. Аноректики не помічає як змінюється його тіло, він бачить на собі не існуючий жир і не зупиниться у своєму прагненні худнути ніколи. Для аноректики відмова від їжі все одно що наркотик, не є приносить йому задоволення, а втрата ваги для нього справжній кайф. А передозування і в тому і іншому випадку може обернутися смертю.

Як захворіти на анорексію — для початку, потрібно мати схильність до психічних розладів, далі потрібно вважати себе жахливо жирним і огидно потворним людиною і мати культ худорлявості в своїй свідомості, а далі залишається відмовитися від їжі, виснажувати свій організм, перетворюватися на скелет і померти не доживши до 30.

Ті, хто кажуть «хочу захворіти на анорексію», часто не уявляють що відбувається з організмом, це ідеальна таблетка для схуднення, яка просто допомагає худнути, це серйозна хвороба.

 • Спочатку з організму йде зайвий жир, здавалося б — ось воно щастя, пора зупинитися, але аноректики цього не бачить і вважає, що нічого не змінилося і він жахливо товстий.
 • Потім, йде весь жир, разом з ним йдуть здоровий колір обличчя, попа, груди, фігура стає плоскою, одяг повисає, пропадають місячні, виникають гормональні порушення.
 • Потім, починає йти м’язова маса, повисає вже не одяг, висить шкіра, яка спорожніла і їй нема чим наповнюватися. Починаючи з цієї стадії лікування може вже не врятувати.
 • Потім, атрофуються внутрішні органи — вони один за іншим відмовляють, оскільки не потрібні господареві. А далі настає смерть від виснаження.
 • Анорексія це не застуда, її не вилікувати таблетками, а шкода, який вона завдає організму іноді занадто великий.

 • Якщо ви ходите схуднути краще сидите на дієті, займіться спортом, або заразитеся глистами, це не зашкодить вам так, як психічний розлад, який не дасть насолодитися худорбою.
 • Якщо ви хочете захворіти анорексією бо це модно і стильно, то краще дотримуйтесь моді іншим способом, або просто виберіть інший зоряний спосіб самогубства. Красиві і популярні від анорексії лікуються в клініках, чи є у вас на неї гроші? Чи встигнуть вас врятувати до того, як ваші вага і вік будуть однаковими?
 • Якщо вам необхідно привернути увагу і отримати турботу, ви можете про це просто попросити. Підійдіть до людини і попросіть провести з вами час, не змушуйте його відвідувати вас в лікарні не чекайте, що з захватом будете насолоджуватися тим, як вас просять поїсти. Будьте чесні, не маніпулюйте.
 • Якщо вам так не подобається ваше тіло, краще працюйте над ним, спорт, танці, корисні дієти. Існує маса способів змінювати себе, не йдіть легким шляхом, тому що він не приведе вас ні до чого хорошого.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.