Як захворіти грипом?

Який школяр хоч раз ні замислювався над питанням як захворіти на грип, щоб влаштувати собі позапланові канікули і відпочити від школи адже вчитися ще так довго, уроки вже набридли, а класна просто звір. Сподіваюся, кожен читає зрозуміє для себе, що це всього лише стаття, а не керівництво до дії!

Як захворіти на грип?

Почнемо з того, що захворіти за лічені години поки не вдавалося нікому, ну за винятком звичайно людей з ослабленим імунітетом і дуже слабким здоров’ям. В інших випадках, як правило, передбачливі матусі не допускають і намагаються особливо напередодні весни запхати в своїх чад побільше вітамінів та інших імуноповишающіх препаратів, щоб Ви залишалися здоровеньким. Як захворіти грипом: симулянт чи хворий?

Симулюючи хворобу:

Симулювати хвороба — ідеальний варіант для прогулу в кілька навчальних днів, але тут уже все залежить від ваших акторських здібностей і того наскільки вірять вам батьки. Дійте, кому, як не вам знати всі слабкості ваших батьків по відношенню до себе. Батьків обдурити завжди легше, але от якщо справа дійде до походу до лікаря?! Добре якщо у вашій школі практикується система записок від батьків при пропуску до кількох навчальних днів через хворої голови, болі в горлі, незначного отруєння, температури, хвороби живота та інших слабкостях. У таких випадках можна умовити турботливу маму запевняючи її в тому що просто потрібно відлежатися вдома, але що ж робити якщо все ж неприступні батьки тягнуть вас до лікаря — всіляко запевняє, що за пару днів ви вже видужаєте, а нехороший лікар посадить вас на лікарняний ще на тиждень і ви пропустите багато шкільної програми — закос під старанного учня переживає за свою успішність виграє завжди.

Як захворіти грипом, не хворіючи їм, якщо все ж похід до лікаря неминучий:

 • варіантів викликати соплі не так вже й мало, головне не перестаратися: перець в ніс або пральний порошок обов’язково забезпечать вам хороший чих і рясні соплі;
 • хворе горло можна підробити, якщо з’їсти червоних льодяників або чупа-чупсів;
 • заміна градусника, спосіб дуже ризикований, але вірний, якщо ви знаєте що у вашого лікаря точно такий же градусник як у вас, то можна з легкістю замінити його своїм з вже заздалегідь підготовленої на ньому температурою, але не забувайте у здорової людини температура 36,6, а підвищеної вважається все вище 37 з чого значить що вам зовсім не обов’язково наганяти градусник до 40, в такому випадку лікар просто дасть вам новий градусник.
 • Вболіваємо за цим:

  Якщо вам все ж не шкода свого здоров’я, нервів своїх батьків і всупереч всьому здоровому глузду залишається бажання прогуляти не пару днів, а пару тижнів то вам сюди. Як захворіти грипом по справжньому? Та дуже просто, звичайне переохолодження організму або контакт з вже хворою людиною:

 • частіше відвідуйте вже підхопив грип одного і хвороба не змусить себе чекати;
 • крижаної напій на розпалене тіло завжди зробить свою справу, будь то холодний сік після гарячого чаю або прохолодний морс після фізичних навантажень;
 • після прийняття ванни завжди можна вискочити на протяг або постояти біля відкритої кватирки, але не варто забувати, що це загрожує не тільки на грип, а й можливістю підхопити куди більш серйозне захворювання, таке як менінгіт та інших не менш серйозних захворюваннях.
 • Якщо все ж після різних маніпуляцій ви все ще здорові, не турбуйтеся, часто симптоми починають проявлятися не відразу, а після закінчення декількох днів і навіть тижнів. А якщо ви все ж не захворіли, то залишається тільки радіти з того, що у вас такий хороший імунітет.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.