Як завоювати повагу жінки — кілька корисних порад

Повага — одна з основоположних людських цінностей. Повага можна визначити як захоплення і глибоку шанування особистості. Це почуття зазвичай є наслідком якихось досягнень. Хоча всі люди заслуговують на повагу, далеко не всі його отримують.

Кожен хоче, щоб його поважали інші, але, на жаль, не всіх можна переконати в тому, що ви гідні поваги. Перш за все, ви повинні пам’ятати, що для того, щоб вимагати поваги, ви повинні з такою ж повагою ставитися до інших. «Повага» — це тільки слово, але його значення визначає нашу поведінку і відносини з оточуючими людьми, а також можливості в майбутньому і альтернативи життєвого вибору.

Багато успішні відносини були побудовані на різних політичних або релігійних переконаннях. Секрет їхньої довговічності — у взаємній повазі. Основа поважних відносин — переконання в рівноправність партнерів, в тому, що вони в рівній мірі розділяють владу і контроль в стосунках. У серйозних відносинах повагу означає вміння слухати партнера, цінувати думку партнера і розуміти його почуття.

Якщо ви хочете завоювати повагу вашої дівчини, ось деякі поради, які можуть вам у цьому допомогти.

Перш за все, дуже важливо мати почуття власної гідності

Поважайте себе. Якщо дівчина бачить, що ви не поважаєте себе, вона може подумати, що також не мають поважати вас — просто тому, що для вас це не важливо, судячи за вашою поведінкою.

Як гукнеш, так і відгукнеться

Демонструйте повагу до дівчини, якщо хочете, щоб вона відносилася до вас так само. Всі хочуть викликати захоплення і повагу. Якщо ви покажете дівчині, що дорожите нею і вашими відносинами, ви легко завоюєте її прихильність. Будьте уважні, частіше говорите їй компліменти, щоб вона відчувала себе поряд з вами захищеною. Просто захоплюйтеся дівчиною і уважно слухайте, коли вона розмовляє з вами. Тоді вона полюбить проводити час у вашій компанії.

Розслабтеся

Жінки вважають чоловіків посередності тому, що з ними нецікаво проводити час. Тому на побаченні вам краще розслабитися і розважатися — тоді і дівчині буде з вами весело і легко, інакше наступного побачення не буде. Якщо ви зумієте її розсмішити і підняти їй настрій, вона буде поважати вас за здатність викликати на її обличчі усмішку, навіть якщо вона в жахливому настрої.

Не брешіть

Всім чоловікам повинно бути відомо, що брехня доводить жінок до сказу. Якщо дівчина хоча б одного разу піймали вас на брехні, вона назавжди втратить до вас всяку пошану. Але якщо дівчина бачить, що ви з нею гранично чесні, вона буде пишатися вашою довірою і живити до вас більше поваги.

Будьте впевнені і ввічливі

Загляньте в її очі, коли вона звертається до вас, і дайте їй зрозуміти, що вам можна довіряти. Покажіть дівчині, що вона може розмовляти з вами про що завгодно, про виявлені проблеми і неприємності, і що вона може розраховувати на вашу допомогу. Не забувайте про ввічливість і хороші манери — це принесе взаємну повагу.

Повага — основа будь-яких відносин, а це означає, що повага вашої дівчини повинно проявлятися приблизно таким чином:

 • вона не намагається вас переробити і не заважає вам бути собою
 • вона здатна визнати свою помилку
 • вона готова до компромісу
 • вона поважає ваші думки, почуття і ваших друзів
 • вона намагається розв’язати конфлікт, чесно і відверто все обговоривши
 • вона приймає ваша відмова зробити щось проти вашого бажання
 • Отже, уважніше придивіться до ваших відносин, щоб визначити, наскільки поважає вас ваша подруга. Відповідь виявилася для вас невтішним? Тоді спробуйте дотримуватися цих порад, щоб завоювати її повагу!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.