Як завоювати чоловіка — підготуйтеся до позиційних боїв

Це тільки у старовинних романах шляхетні лицарі билися на турнірах для того, щоб завоювати прихильність дами серця. В дійсності частіше все відбувається навпаки. Статистика на протязі багатьох десятків років говорить про те, що чисельність самотніх жінок куди вище чисельності вільних чоловіків. Ось і доводиться жінкам пускатися на всілякі хитрощі, аби тільки не миритися з думкою про власну незатребуваність.

За великим рахунком, завойовниками повинні залишатися якраз чоловіки — таки це їх привілей. Жінкам же треба проявляти чудеса винахідливості для того, щоб чоловік перебував в повній впевненості: завойовує він, а не вона. Не дарма жіноча тактика називається мистецтвом зваблювання.

Імідж — наше все

Зустрічають, як відомо, по одягу і за манерами, а розум та інші цінності оцінюють уже згодом. Прагнучи виглядати яскраво і привабливо, дамам не варто перегинати палицю. Занадто відвертий одяг, безумовно, привертає загальну увагу, але вона наводить і на певні думки. Напевно більшості жінок не хотілося б, щоб у них бачили легковажних осіб з категорії «на одну ніч».

Як показують опитування соціологів, чоловіків аж ніяк не приводить у захват макіяж в дусі «бойового розфарбувати», кричущі кольори одягу, занадто обтягнуті вузькими блузками і легінсами жіночі принади, налакірованние волосся, вульгарна біжутерія. Куди ефектніше виглядає проста, але елегантний одяг, зшитий по фігурі. Переважній більшості чоловіків приємніше бачити жінок у сукнях і спідницях, ніж в брюках.

Не вийде спокусити чоловіка і манерами відверто поганого тону — лихослів’ям, різкими рухами, крикливістю, гучним голосом, непристойними анекдотами і жартами і так далі. Адже в уявленні багатьох чоловіків обраниця повинна бути жіночною, а перераховані манери з жіночністю ніяк не асоціюються.

Мистецтво «стріляти» очима

Психологи рекомендують жінкам починати спілкування з вподобаним чоловіком з візуального контакту. Досить дивитися йому в очі протягом десяти секунд і потім як би ненароком відвести погляд. Через кілька хвилин прийом можна повторити і при цьому злегка посміхнутися. Усмішка — це сигнал людині про те, що його раді бачити.

Як правило, чоловіки на нього легко відгукуються, але якщо цього не відбувається, можна спробувати зав’язати розмову самої. Початком для нього цілком успішно послужить і банальне питання «Котра година?», І безневинне зауваження про погоду. При цьому потрібно продовжувати «контактувати» з співрозмовником очима. Якщо він щось починає розповідати, потрібно підбадьорювати його схвальними кивками — нехай чоловік відчує, що їм здатні захоплюватися, адже це дуже позитивний момент спілкування.

У техніці флірту важливе значення мають повороти голови. Багато чоловіків здатні замилуватися злегка схиленою набік жіночої головкою. Особливо сексуальними, загадковими і ваблячими одночасно визнані погляди через плече, в півоберта.

Жести, пози і міміка — окрема тема. Хтось вважає, що безвідмовно діють ноги, покладені одна на іншу, у когось перевірений метод — недбало відкинути волосся з лиця. А ще є перевірений засіб гіпнозу, чинне однаково ефективно і на чоловіків, і на жінок. Полягає воно в ненав’язливому та непомітному копіюванні рухів співрозмовника. Правда, тут важливо не перестаратися, інакше він вирішить, що над ним просто насміхалися.

Нюанси мають значення

Мудра жінка розуміє: всі чоловіки — різні, і те, що подобається одному, може викликати невдоволення в іншого. У будь-якому випадку чоловіки вважають найбільш привабливими тих жінок, які здатні розділяти їх інтереси і щиро цікавитися їх справами.

благополучно чоловіків майже завжди відштовхують шкідливі звички жінок: куріння, надмірне вживання спиртних напоїв, любов до жувальних гумок і так далі. Якщо собі вони все це прощають легко, то обраницям — з великими труднощами. Багато представників сильної статі навіть відчувають огиду і відраза по відношенню до кращим і питущим жінкам.

І, нарешті, безпрограшне засіб зваблювання чоловіки — впевненість у собі. Часто у психологів можна знайти зауваження про те, що висока самооцінка жінки і є основа її сексуальності.

Світлана Усанкова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.