Як завантажити з ютуба (youtube. com)?

v Відео — «Як скачати з ютуба»

Хостинг відеороликів Ютуб (youtube.com) знають всі завзяті користувачі мережі Інтернет. Цей сервіс потрібен для перегляду та розміщення відео роликів в інтернеті, створених людьми по всьому світу. Зазвичай люди додають туди відео, дивляться і коментують їх, але деяким шалено хочеться мати улюблене відео у себе на комп’ютері, звичайно, тільки в цілях ознайомлення. Сьогодні ми поговоримо про те, як завантажити відео з ютуба.

Як завантажити з ютуба

Більшість користувачів даного хостингу скачують ролики з ютуба без всяких програм. Існує маса сайтів, за допомогою яких можна зберегти відео з ютуба прямо до себе на комп’ютер за лічені секунди. Наприклад:

 • SaveFrom.net,
 • saveyoutube.com,
 • skachivai.ru і багато інших.
 • З їх допомогою можна безкоштовно завантажити відео з ютуб. Представлю Вам один з них, на мій погляд, дуже зручний, випробуваний особисто …

  Сервіс SaveFrom.net (ru.savefrom.net) зручний тим, що робить можливим отримувати прямі посилання для скачування приблизно з сорока різних сайтів, у тому числі і з Ютуба. Як їм користуватися і як качати з youtube відео?

 • Відкриваємо потрібне відео на ютуб. Копіюємо вміст адресного рядка (посилання).
 • Відкриваємо SaveFrom.net і вставляємо скопійоване посилання на відео в поле, де просять вказати адресу файлу.
 • Натискаємо enter.
 • У який з’явився нижче вікні під написом «посилання» вибираємо потрібний формат (FLV, FLV HQ, MP4) і натискаємо на нього.
 • Перед Вами має вискочити віконце, де слід відзначити «зберегти файл» і натиснути «ок».
 • Також за допомогою SaveFrom.net можна встановити розширення (ru.savefrom.net / user.php # userjs) — в розділі «скачування з YouTube.com». Після його установки на самому сайті ютуб поруч з відео роликом з’явиться кнопка «завантажити», яка дозволить користувачеві завантажити на комп’ютер будь у відео в потрібному якості.

  Як завантажити ролик з ютуба за допомогою програми

  Інші користувачі хостингу воліють завантажувати ролики і кліпи за допомогою програм, встановлених до себе на комп’ютер. Наприклад, «ClipFinder» або «YouTube Downloader». Як завантажити з ютуба безкоштовно через програми? Хороша програма YouTube Downloader, яка дозволяє завантажувати відео з ютуба навіть як HQ і HD. Вона діє, як описані вище сайти: копіюємо посилання, вставляємо в поле програми і натискаємо «ок».

  Навіщо тоді завантажувати програму, якщо можна скачати відео з ютуба і без неї, запитаєте Ви. Буває так, що користувач не може зберегти відео в потрібному йому форматі. А ця програма після скачування, може ще і конвертувати відео з ютуб в інші формати. Наприклад, для iPOD, iPhone, телефону, PSP, Windows Media, XVid. А також у людини буде можливо витягнути звук mp3 з відео.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.