Як завантажити відео з Яндекса?

Так, дійсно, бувають сюрпризи в житті. Дивишся собі відео, дивишся і раптом воно починає виснути. Неприємно, згоден. Спробуємо розібратися, як завантажити відео з Яндекса.

Яндекс відео. Завантажити безкоштовно — можливо?

Питання актуальне. Існує безліч шахраїв, які пропонують встановити їх нібито кращу програму для збереження відео, а на ділі — доведеться заплатити ще й за зняття вінлока … Якщо ви не знаєте, що таке вінлок — вітаю, я радий за збереження ваших нервових клітин.

Найкращий і надійний спосіб завантажити через Яндекс відео — використання веб-сервісів.

Давайте поясню, чому найкращий.

З якогось переляку всі власники відеохіт вважають, що дивитися відео найкраще онлайн, прямо з їх сайтів. Вони не беруть до уваги такі факти, як швидкість інтернету користувачів, їх особистий час … да, час — адже якщо ви хочете подивитися відео ще раз завтра — знову доведеться завантажувати його (так, є поняття кешу, але погодьтеся, не кожен дозволяє собі кешувати фільми в hd-якості, наприклад, бо масивно вкрай).

Кращим способом перегляду відео та довгострокового зберігання є скачування. Так, зберігання, раптом вам знадобиться подивитися відео ще раз, а власник його видалить?

Наведу особистий приклад. Буквально позавчора мені конче треба було скачати відео з Яндекса. Вирішив трохи відпочити морально, просвітитися, загалом — кіно подивитися. Знайшов чудову лінійку фільмів «Іп Мен», почав дивитися першу частину. Після кількох нервових перекурів вирішив що все, вистачить це терпіти — ні, інтернет-канал я оплачую гідний — на Яндексі знущаються, не дають дивитися спеціально ніби.

Твердо вирішив — я повинен дізнатися, як Яндекс відео завантажити безкоштовно, швидко і надійно.

Сам є користувачем браузера Google Chrome, і всяких модних плагінів для збереження flv на нього ще не написали. По крайней мере, в офіційному магазині не було нічого, а ширвжитком, зібраним на коліні, користуватися якось не серйозно.

Ну раз програм ми боїмося, а плагінів попросту немає — вибір очевидний! Web-сервіси.

Я раджу користуватися вам ресурсом www.videosaver.ru. Із самої назви вже зрозуміло, «на що він заточений». І заточений, я вам скажу, якісно і грамотно. Як їм користуватися ви можете дізнатися, перейшовши за посиланням: як завантажити відео з ютуба?

Якщо відеосейвер.ру вас з якихось причин не влаштовує, спробуйте наступні онлайн-сервіси збереження відео:

 • Vixy
 • Keepvid
 • Kcoolonline.
 • Існує метод, але він підходить тільки власникам браузера Mozilla Firefox. Передбачає установку додаткового плагіна, докладніше про цьому способі ви можете прочитати в нашій статті «як завантажити відео з mail ru?», Скористайтеся пошуком.

  Ну ось ми і розібралися, як завантажити відео з Яндекса.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.