Як завантажити відео з mail ru?

Якщо з якихось причин ви ще не є щасливим володарем веб-браузера Mozilla Firefox, то терміново виправляти ситуацію — без нього нам не вдасться завантажити відео з video mail ru.

 • Останню версію цього чуда викачуємо тут: Mozilla Firefox. Встановлюємо. Читаємо далі.
 • Щоб відео mail ru скачати безкоштовно на свій комп’ютер, необхідно встановити розширення NetVideoHunter Video Downloader. Перейдіть за адресою: mail.ru for Firefox, натисніть кнопку «Додати в файрфокс». Перезапуск браузера благотворно позначиться на працездатності плагіна.
 • А тепер власне заходимо на сайт Видео@Mail.Ru і шукаємо цікавить нас відео, скачуванням якого ми і займемося.
 • Необхідно запустити перегляд ролика. У правому нижньому кутку блимає плагіна, клікаємо по ньому лівою клавішею миші. Перед нами з’явитися вікно net video hunter. У списку доступних для скачування відео зверніть увагу на обсяг ролика.
 • Для того, щоб завантажити відео з mail.ru натисніть «Завантаження».
 • Почнеться скачування ролика з ресурсу mail.ru допомогою вбудованого даунлоадер файрфокс. Працює так само і оцінка часу, що залишився, правильно заміряється вже скачаний обсяг інформації. В будь-який момент ви можете призупинити завантаження (Пауза) або зовсім скасувати її (Видалити).
 • скочується ваш ролик в тому ж самому форматі, в якому і завантажений на сервер — FLV. Про те, як відкрити FLV-файли ви можете прочитати на нашому ресурсі, скористайтеся пошуком.
 • Бачите, для того, щоб завантажити відео mail ru програм не потрібно. Нам вистачило лише браузера Mozilla Firefox і крихітного доповнення — плагіна НетВідеоХантер даунлоадер. Досить компактно, погодьтеся? Складно не погодитися, адже браузер разом з скачуванням та інсталяцією відбере у вас не більше п’яти хвилин дорогоцінного часу, скачування плагіна і його установка — близько трьох хвилин максимум. Таким чином, ми дізналися, як завантажити відео з mail.ru безкоштовно (ФайрФокс абсолютно вільно розповсюджується: Не попадіться на виверти шахраїв, які вимагають гроші за це програмне забезпечення! Будьте пильні.), Швидко і раціонально.

  Єдина незручність і є сам браузер — адже є прихильники інших програм.

  На жаль, плагінів для них немає, але є веб-сервіси для скачування відео з таких хостів, як mail.ru, наприклад.

  VideoSaver — на мій погляд, один з найбільш гідних сервісів. Не стану наводити алгоритм роботи, бо автори проекту Відеосейвер.ру дуже грамотно розписали його на головній сторінці свого ресурсу. Завантажити відео з mail.ru — легко, особливо з elhow.ru

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.