Як завантажити музику з контакту на комп’ютер?

Скачувати з контакту музику на комп’ютер можливо! І підійти до цього питання можна різними шляхами. Вибір за користувачем. Ми підібрали для Вас найбільш прості методи і розповімо про них докладніше …

Як завантажити будь-яку музику з контакту собі на комп’ютер? Програм для цього на просторах інтернету повно: VKSaver, VKMusic, VkAudio та інші. Якщо Ви бажаєте, щоб поряд з кожною сподобалася мелодією в контакті стояла кнопка, натиснувши на яку, можна було б негайно скачати пісню, тоді цей спосіб для Вас! Викачуємо спеціальну програму! Відмінною програмою для збереження аудіо і відео записів в контакті є VKSaver (audiovkontakte.ru). По-перше, цей плагін абсолютно безкоштовний, а по-друге, дуже швидко і зручно дозволяє скачувати музику з контакту. Заходимо за посиланням, натискаємо на велику зелену кнопку «скачайте зараз». Потім закриємо усі вікна браузера і завершимо установку. Програма підходить для операційних систем XP, WISTA, 7 і працює в таких браузерах, як Opera, Internet Explorer, Safari, Mozilla, Chrome.

Після установки, відкриваємо свою сторінку в контакті і бачимо, що у кожної аудіозаписи з’явилася синя кнопка save. Натискаючи на неї лівою кнопкою миші, відкривається сусідня вкладка, де потрібно всього лише натиснути на червону кнопку «завантажити», і тепер вподобана музика з контакту на комп’ютері. Натиснувши на праву кнопку миші і вибравши «зберегти як …», Ви самі виберете місце, куди збережеться файл.

Як завантажити різну музику з контакту собі на комп’ютер? Повторюю, вибір за користувачем, і якщо він вважає, що його комп’ютер і так захаращений різними програмами, то пропонуємо альтернативу. Ніяких програм не потрібно!

 • Для початку визначіться, яку саме пісню Ви хочете завантажити … В даний момент Ви хочете скачати музику зі своїх аудіозаписів або з пошуку?
 • Якщо бажаєте скачати музику з особистих аудіозаписів, то копіюйте наступний текст: javascript: function playAudioNew (a) {var url = document.getElementById (‘audio_info’ + a). value.split (‘,’) [0]; window.open (url, ‘Download’);}
 • Якщо з пошуку аудіозаписів в контакті, то ось цей: javascript: function playAudioNew (a) {var url = document.getElementById (‘audio_info’ + a). value.split (‘,’) [0]; window. open (url, ‘Download’);}
 • Потім переходимо в контакт і вставляємо скопійований код в адресний рядок замість того, що було в ній до цього.
 • Натискаємо enter
 • А тепер, спробуйте натиснути на відтворення. Музика програватися не буде, а у Вас вилізе віконце з пропозицією завантажити цю музику з контакту собі на комп’ютер. Вибираєте «зберегти» і файл з’являється у Вас в завантаженнях.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.