Як завантажити музику на iPhone?

Розвиток комп’ютерних і мобільних технологій сьогодні рухається вперед семимильними кроками. Це пов’язано насамперед з тим, що сьогоднішній світ змушує людину виживати все в більш і більш складних конкурентних умовах. Саме тому зараз можна без зусиль знайти пристрій, який виконує масу функцій, так необхідних сучасній індивіду. Поговоримо сьогодні про iPhone і про те, як завантажити музику на iPhone. Отже:

Викачуємо улюблені пісні на iPhone

Почнемо з того, що існує два різні способи скачування. Перший полягає у використанні домашнього комп’ютера, ну а другий дозволить вам завантажувати треки прямо з iPhone.

Розберемося з першим способом. IPhone 4 — як скачати музику:

Для того щоб знайти потрібний музичний файл і завантажити його на телефон, необхідно завантажити та встановити програму iTunes. Вона є в безкоштовному доступі в інтернеті. Відкривайте програму і переходите до опції «Файл». Натиснувши на неї, ви побачите меню, де необхідно вибрати пункт «Додати файл в медіатеку». Він нам і знадобиться. Додавайте потрібний файл і синхронізуйте пристрій, а саме свій iPhone з комп’ютером. Для цього потрібно відкрити вкладку iPhone, додати всю музику і синхронізувати пристрої. Для прослуховування музики на iPhone необхідно відкрити програму iPod і можна починати прослуховування.

Другий спосіб передбачає, що ваш телефон здатний працювати на платформі Cydia. Для цього він повинен бути зламаний. За допомогою Cydia можна скачати різні додатки, наприклад, iFile, які і дозволять вам скачувати музику на iPhone прямо з інтернету. Ось, як завантажити музику через iPhone.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.