Як завагітніти, якщо не виходить?

Ви давно мрієте про малюка, і докладаєте всіх зусиль, щоб якомога швидше зачати дитину. Але як би ви не старалися, кожен місяць приходять місячні, а тест на вагітність показує негативний результат. Як завагітніти, якщо не виходить? Може бути, ми робимо щось не так?

Чому не виходить завагітніти

Найчастіше жінка, яка бажає завагітніти, знаходиться в пошуку будь-яких засобів, які можуть допомогти їй у досягненні результату. Але вона й не замислюється про те, що може заважати їй у здійсненні своєї мрії. Поговоримо про типові помилки пари …

 • Секс. Багато пар, які прийшли до рішення завести дитину, починають впадати в крайнощі. Одні займаються сексом щодня, а інші допускають статевий контакт лише в дні овуляції. Вони настільки впевнені в правильності своїх дій, що не слухають нікого навколо. Таке оману не дозволяє багатьом жінкам швидко завагітніти. Звичайно, якщо утримання триває протягом місяця, сперми у чоловіка буде багато, але як на рахунок її якості? Сперматозоїди стануть млявими і малорухомими, чи зможуть вони запліднити яйцеклітину, ось це питання … Друга крайність — займатися сексом як можна частіше, теж не принесе швидкого результату. Отже, щоб підвищити ймовірність запліднення, вам слід здійснювати інтимний зв’язок 1 раз в 3 днів. А в дні передбачуваної овуляції, безумовно, частіше!
 • Стрес. Чому у тієї, яка всією душею бажає завагітніти, думає про це дні безперервно, нічого не виходить? А та, яка і не намагалася, залітає з першого разу? Будь-які маленькі переживання, неможливість досягти бажаного є стресом для організму. Як би банально не звучала фраза, але вам зараз треба розслабитися і позитивно мислити. Як це зробити? Знайдіть собі цікаве захоплення, крім роботи, радуйте чимось себе кожен день, насолоджуйтеся життям і мислите в позитивному руслі: «скоро у нас з’явиться дитина!».
 • Лубріканти. Якщо ви з партнером звикли використовувати різні змащення для сексуальних контактів, то могли і не задуматися про те, що склад лубриканта впливає на шанси завагітніти. Більшість мастил, які ви купуєте в магазині, ушкоджують сперму чоловіка, а значить, заважають виповниться вашим бажанням — зачати малюка. У тому випадку, якщо вам просто необхідно використовувати лубрикант, виберіть натуральний засіб: яєчний білок. Він жодним чином не вплине на якість сперми.
 • Вітамін С. Поговоримо ще про одну крайнощі, в яку впадають жінки. Знаючи, що вітамін С корисний і може збільшити здатність до запліднення, жінки намагаються отримати його якомога більше. Але виявляється, надлишок вітаміну С призводить до протилежного ефекту, він знижує кількість цервікальної рідини, яка має велике значення в транспортуванні сперми з піхви в матку, і у жінки не виходить завагітніти.
 • Як завагітніти, якщо не виходить

  Не будемо говорити вам про банальні речі, які твердять все на кожному розі: правильно харчуватися, не сидіти на дієтах, не курити і не пити алкогольні напої. Все це ви знаєте і виконуєте! Поговоримо про конкретні способи швидко завагітніти, якщо не виходить …

 • Сприятливий час зачаття. Безумовно, сексом потрібно займатися протягом всього місяця, а не «збирати сперму». Але існує, так званий, фертильний період (6 днів: 5 до овуляції і 1 після), коли шансів завагітніти більше. Все це означає, що жінці необхідно визначати дату овуляції. Вона настає приблизно в середині менструального циклу. Менструальний цикл вважається від першого дня минулих місячних до першого дня наступних (як правило, це 28-32 дня). Більш точно визначити дату овуляції дозволить метод вимірювання базальної температури, після овуляції вона повинна збільшитися на 0,2 — 0,4 градуса.
 • Поза. Насправді, завагітніти можна в будь-якій позиції в сексі. Але чому б і не допомогти собі завагітніти швидше? Притисніть ноги до живота, в такому положенні контакт шийки матки з чоловічою спермою буде максимальним. Крім того, відразу після сім’явивергання жінка може підняти стегна, щоб витекло менше сперми. Якщо ви знаєте особливості становища і форми своєї матки, то певні позиції в сексі також допоможуть завагітніти швидше. Якщо не виходить завагітніти жінці з загином матки, частіше використовуйте позицію «чоловік ззаду».
 • Якість сперми. Коли пара хоче зачати дитину, піклуватися про свій спосіб життя необхідно не тільки майбутній мамі, але і татові! Нехай партнер відмовиться від шкідливих звичок, від вживання алкоголю, стероїдів, правильно харчується, дотримується режиму праці та відпочинку. Чоловік повинен уникати дуже сильних фізичних навантажень, інакше це може негативно відбитися на якості його сперми. Крім того, порадьте йому не приймати гарячих ванн і не носити тісної білизни, щоб температура яєчок була на градус нижче, ніж температура тіла. Не даремно вони розташовані поза ним.
 • Удачи!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.